(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «УКРАЇНА-2001» ОЛЕКСАНДР КАМІНСЬКИЙ: ТЕХНІКА ВІД КОМПАНІЇ UNIA – ЦЕ ЯКІСТЬ, ДОВГОВІЧНІСТЬ, ОПТИМАЛЬНА ЦІНА

08 Грудень 2016

Про співпрацю ТОВ «Україна­2001» з «Волинською фондовою компанією», у якої було закуплено 40 розкидачів мінеральних добрив UNIA MX­950, розповідає директор заводу Олександр Камінський.

Ми є соціально спрямованою компанією. Тобто свою ціль ми бачимо не тільки у виробництві продукції, але й у створенні робочих місць у селах. Це знімає соціальну напругу, люди, окрім орендної плати за здані нам паї, отримують заробітну плату, іншу соціальну допомогу тощо.

ТОВ «Україна­2001» має в обробітку близько 40 тисяч гектарів землі. Безумовно, головною культурою для нас є цукровий буряк, який ми вирощуємо на площі 7500 гектарів. Але для дотримання сівозміни ми також вирощуємо пшеницю (9000), ярий пивоварний ячмінь (5000), кукурудзу (7000 га), сою (9500 га) та кормові культури (1500­2000 гектарів) – кукурудза на силос, однорічні та багаторічні трави.

Колись дуже давно, мабуть років десять тому мені до рук потрапив журнал Центру випробувань техніки Німецького сільськогосподарського товариства (DLG), в  якому випробовуються зразки кращої європейської сільськогосподарської техніки. Основним показником якості роботи розкидачів мінеральних добрив є рівномірність їх внесення. І згідно з тодішніми випробуваннями розкидач MX­950 польської компанії UNIA входив у першу трійку.

Враховуючи таку високу оцінку Центру тестування техніки плюс ціну розкидача мінеральних добрив UNIA MX­950, котра була десь удвічі меншою за ціну розкидачів «розкручених» брендів, ми вирішили придбати перші два таких розкидачі у «Волинської фондової компанії». Як ви розумієте, мінеральні добрива – це агресивні речовини, що роз’їдають метал, але й до цього часу ті перші розкидачі перебувають у робочому стані. Техніка UNIA продемонструвала свою довговічність завдяки простоті конструкції, якості металу та виготовлення.

Через це ми й зробили ставку на розкидачі мінеральних добрив UNIA MX­950, яких на даний час у нас уже сорок одиниць (у кожному з двадцяти відділень їх практично по дві одиниці). Лише в 2016 році ми придбали цих розкидачів п’ять одиниць.

Кожний виробник купує та використовує техніку відповідно до свого бачення виробництва, логістики і т.д. Хоча польська компанія UNIA виготовляє й набагато потужніші розкидачі мінеральних добрив, нас цілком задовольняють розкидачі UNIA MX­950 з ємністю бункера 0,950 кубометра. Причина в тому, що для нас основною культурою є цукровий буряк, і тому кожне відділення має всю необхідну техніку – розкидачі добрив, сівалки, техніку для обробітку ґрунту тощо.

Для роботи з розкидачами MX­950 вистачає тракторів потужністю 70 к.с., тому ми використовуємо трактори МТЗ­892 та МТЗ­920. Трактори МТЗ використовуються у нас на всіх операціях: сівба, внесення добрив, обприскування засобами захисту рослин. І ці операції розраховані на робочу ширину захвату в 21,5 метрів (чотири проходи сівалки – це якраз 21,5 метрів), а розкидачі мінеральних добрив MX­950 забезпечують ширину розкидання від 10 до 24 метрів. При цьому в нас трактори обладнані системами GPS, паралельного керування, що дозволяє використовувати їх як по оранці, так і по стерні. А сівба здійснюється по технологічній колії.

Особливістю роботи «Волинської фондової компанії» є «заточеність» на роботі з клієнтами. В першу чергу це стосується того, що не ми телефонуємо їм, а вони нам. Наприклад, коли ми купуємо розкидач, то одразу до нас виїжджає сервісний інженер, хоча, здавалося би, що там складного: оглянути агрегат і прикрутити дві муфти. Але «Волинська фондова компанія» в цьому плані є дуже ретельною: з яким трактором буде працювати розкидач, оскільки є, наприклад, питання по гідравлічній системі, тощо. Тобто «Волинська фондова компанія» працює на упередження. Наведу такий приклад: цього року одна компанія поставила нам обладнання іншої торгової марки, а після цього три доби ми разом шукали карданний вал, хоча подібне питання мало би бути вирішеним «до того». З «Волинською фондовою компанією» подібні проблеми в нас ніколи не виникали.

Що стосується запасних частин, то за час експлуатації техніки ми вже напрацювали досвід, і завчасно закуповуємо ті запчастини, котрі вимагають частої заміни –корпуси, еластичні муфти, лопатки тощо. Та й сама «Волинська фондова компанія» має власний фонд найбільш затребуваних запчастин і витратних матеріалів, які вона за запитом надсилає «Новою поштою», оскільки викликати спеціаліста немає потреби – ми самі спроможні здійснити заміну. А от при запуску нової техніки в роботу сервісний інженер «Волинської фондової компанії» присутній обов’язково. І при цьому я навіть не пригадую жодного гарантійного випадку.

Коли поставка з Польщі вимагає кількох тижнів, ми здійснюємо невелику передоплату – 10­30 відсотків, – і сплачуємо решту вже перед самою поставкою. А цього року ми здійснили повну передоплату за розкидачі мінеральних добрив, і отримали техніку, практично, наступного дня. Оскільки розкидачі UNIA MX­950 є недорогими, то необхідності використовувати якісь кредитні механізми не було необхідності. Але враховуючи існуючі ставки за банківськими кредитами у 25­30 відсотків, навіть зернозбиральні комбайни вартістю 200 тисяч доларів ми купуємо по передоплаті.

Партнерські стосунки, які склалися у нас з «Волинською фондовою компанією», я вважаю дружніми.

До речі, натхненні досвідом ТОВ «Україна­2001», розкидачі мінеральних добрив компанії UNIA придбали також сусідні СТОВ «Нива» та ТОВ «Волиця».

Ціна та якість, що на часі

Саме UNIA Group є тим брендом, який здобув довіру  багатьох українських аграріїв. Якісна польська техніка створена на  сучасних заводах за сучасними технологіями. Але висока якість техніки UNIA Group, не означає високу ціну. За рахунок великих об’ємів продажів – більше 25 тисяч одиниць техніки в рік – польський, а точніше, вже інтернаціональний виробник техніки, який володіє чотирма заводами у Польщі та надсучасним заводом у Франції, може собі дозволити тримати ціну, яка привабить кожного. Деякі конкурентні компанії володіють заводами з виробництва елітних брендів сільськогосподарських машин у Китаї та Індії. Безумовно, незважаючи на відоме «ім’я» бренду, якість такої техніки бажає кращого. UNIA пропонує аграріям техніку, яка виготовляється виключно на польських та французькому заводах, відповідає високим європейським стандартам якості, є безпрецедентно надійною та сучасною. Без перебільшення, машини UNIA лишають далеко позаду найближчих конкурентів, які претендують на краще співвідношення «ціна/якість». За цей факт голосують гривнею самі українські аграрії, які щороку купують дедалі більше польських машин та, з їх допомогою, досягають нових, вищих щаблів розвитку.