(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ВАТ «УФІК-АГРО»: ТЕХНІКА ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» – ЦЕ ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ПРАГНУТЬ УСПІХУ

26 Вересень 2016

ВАТ «УФІК-Агро» є давнім клієнтом «Волинської фондової компанії». Співпраця двох партнерів розпочалася ще в 2004 році, коли від попередника ВАТ «УФІК-Агро» дісталися у спадщину 5 плугів UNIA IBIS 4+1.

ВАТ «УФІК-Агро» (с. Коржі, Бориспільський район, Київська обл.) є давнім клієнтом «Волинської фондової компанії». Співпраця двох партнерів розпочалася ще в 2004 році, коли від попередника ВАТ «УФІК-Агро» дісталися у спадщину 5 плугів UNIA IBIS 4+1.

Про господарство «УФІК-Агро» розповідає головний інженер Юрій Канівець. «Дістався у спадщину нам також і старий свинарний комплекс, який вирішено було знести. Спочатку булла ідея побудувати новий свинокомплекс, але це – зміна обладнання, прокладення комунікацій, отримання усіляких дозволів. Тому, зрештою, від цієї ідеї відмовились.

Таким чином, ВАТ «УФІК-Агро» повністю зосередилося на рослинництві. На даний час загальна площа угідь господарства 3678 га, а загальна кількість працюючих – 93 людини (з яких 9 механізаторів плюс технічний персонал: акумуляторник, зварювальник, токар, автоелектик)».

Про структуру виробництва ВАТ «УФІК-Агро» розповідає головний агроном господарства Василь Перепелиця.

Василь Перепелиця (ліворуч) і Юрій Канівець

«Вибір вирощуваних нами культур диктується ринком. Тому для забезпечення прибутковості ми використовуємо чотирипільну сівозміну: соя (500 га), соняшник (500 га), озима та яра пшениця (2000 га), решта – кукурудза. Крім того, за порівняно невеликих площ угідь господарства ми маємо аж три різні види ґрунту: чорнозем, супісок і піски, останні два з яких є чутливими до вітрової ерозії. Незважаючи на таку строкатість, прив’язки культур до типу ґрунту в нас немає: просто ми регулюємо обсяги внесення добрив, а для контролю родючості раз на три роки робимо аналіз ґрунтів всіх полів.

І знову слово бере головний інженер Юрій Канівець.

«Навіть при розгляданні питання уведення в сівозміну нової культури ми виходимо, перш за все, з наявності відповідної техніки. Якщо вимагається інша техніка – це нові капіталовкладення. І тому спочатку все необхідно детально прорахувати з урахуванням ризиків.

Наприклад, у минулому році в нашому регіоні через посуху восени загинули великі посіви ріпаку – частину посівів наші сусіди весною пересівали. Плуги ми використовуємо в ґрунтообробці для щорічної глибокої оранки на глибину 25-27 см під сівбу соняшнику та кукурудзи для кращого посіву наявними сівалками точного висіву.

За роки використання 5-ти плугів UNIA IBIS їхня якість виявилася настільки високою, що у 2012 році підприємство придбало у «Волинської фондової компанії» восьмикорпусний напівнавісний оборотний плуг UNIA VIS XL 7+1 для ефективного використання трактора потужністю 310 к.с. Плуг UNIA VIS XL 7+1 – це саме те, що необхідно нашому господарству: змінна ширина відвалу від 36 до 48 см, два дискових ножі діаметром 480 мм із захистом, передплужники, які призначені для оранки за наявності великої кількості пожнивних решток. І нарешті, простота налаштування.

А плуги UNIA IBIS, ми продовжуємо використовувати з тракторами «Білорус-1221». І за дванадцять років використання, завдяки міцній конструкції та якісній сталі цих плугів, ми замінювали в них лише леміші та долота.

За роки співпраці з «Волинською фондовою компанією» в нас не виникало до неї жодних нарікань, як по надаваному сервісу, забезпеченню комплектуючими та запасними частинами, так і по цінах.

До початку сезону ми проводимо дефектацію плугів і замовляємо у «Волинської фондової компанії» необхідні комплектуючі. Але ми маємо також у себе певний мінімум запчастин, наприклад, доліт, яких за нашим досвідом необхідно мати на складі. За потреби ми оперативно здійснюємо заміну. Тобто, співпрацею з «Волинською фондовою компанією» ми повністю задоволені.

Якщо ж трапляється якийсь непередбачуваний випадок, після звернення протягом півгодини-години ми отримуємо відповідь щодо наявності необхідної запчастини, а сама компанія миттєво здійснює необхідну поставку «Новою поштою» з найближчого складу. Враховуючи наші довготривалі партнерські стосунки, «Волинська фондова компанія» здійснює нам поставку, навіть не чекаючи на отримання передоплати. Адже така співпраця вигідна нам обом: «Волинська фондова компанія» впевнена, що ми з нею розрахуємося вчасно і в повному обсязі, а ми впевнені, що те, що нам треба, буде теж поставлено вчасно.

Щодня до мене по телефону звертаються 15-20 компаній з пропозицією до співпраці із запевненнями, що вони присутні на ринку багато років і в них все є. Але я, чомусь, про ці компанії чую вперше. А якщо й звертаєшся до них по якусь деталь, то виявляється, що саме зараз її в них немає, але найближчим часом вони її матимуть. Тобто це – просто втрата часу. Тому краще працювати з тим, хто тебе не підведе. Це – нормальна практика для компаній, які хочуть працювати на ринку сільськогосподарської техніки. Тут ситуація нагадує пересічного покупця, котрий звертається у той магазин, в якому він отримав задоволення від обслуговування. Що стосується придбання нової техніки, то у зв’язку з непередбачуваною фінансовою ситуацією (наприклад, ймовірністю стрімкої девальвації гривні, високою банківською ставкою) ми поповнюємо свій машино-тракторний парк поступово з власного прибутку. Зараз ми розглядаємо придбання прес-підбирача компанії UNIA для безплатної видачі орендодавцям землі соломи в невеликих тюках по 16-25 кг. Наші сусіди два роки тому придбали у «Волинської фондової компанії» два таких прес-підбирача, а цього року взяли ще два. Я прибічник тієї ідеї, що краще купувати техніку однієї компанії, аби не отримати якийсь «зоопарк», якщо техніка нічим не поступається продуктам інших компаній, плюс умови поставки (відтермінування платежів, кредитні умови і т.д.).

Тому для ВАТ «УФІК-Агро» «Волинська фондова компанія» є надійним перевіреним часом партнером, співпраця з яким приносить задоволення обом сторонам.»

ЦІНА ТА ЯКІСТЬ, ЩО НА ЧАСІ

Саме UNIA Group є тим брендом, який здобув довіру багатьох українських аграріїв. Якісна польська техніка створена на сучасних заводах за сучасними технологіями. Але висока якість техніки UNIA Group, не означає високу ціну. За рахунок великих об’ємів продажів – більше 25 тисяч одиниць техніки в рік – польський, а точніше, вже інтернаціональний виробник техніки, який володіє чотирма заводами у Польщі та надсучасним заводом у Франції, може собі дозволити тримати ціну, яка привабить кожного. Деякі конкурентні компанії володіють заводами з виробництва елітних брендів сільськогосподарських машин у Китаї та Індії. Безумовно, незважаючи на відоме «ім’я» бренду, якість такої техніки бажає кращого. UNIA пропонує аграріям техніку, яка виготовляється виключно на польських та французькому заводах, відповідає високим європейським стандартам якості, є безпрецедентно надійною та сучасною. Без перебільшення, машини UNIA лишають далеко позаду найближчих конкурентів, які претендують на краще співвідношення «ціна/якість». За цей факт голосують гривнею самі українські аграрії, які щороку купують дедалі більше польських машин та, з їх допомогою, досягають нових, вищих щаблів розвитку.

Дана стаття буде опублікована в журналі «Агробізнес Україна» №5,  2016 р.