(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

НАПІВНАВІСНИЙ ОБОРОТНИЙ ПЛУГ VIS XL 7+1 ПОЛЬСЬКОЇ КОМПАНІЇ UNIA – ВІД ЕКСКЛЮЗИВНОГО ДИЛЕРА – «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ», - МАЄ НАЙОПТИМАЛЬНІШЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНА/ЯКІСТЬ!

09 Серпень 2016

На сьогоднішній день «Волинська фондова компанія» з центральним офісом, у м. Луцьку, має ще 7 філій у містах: Києві, Полтаві, Вінниці, Одесі, Житомирі, Дніпропетровську та Кіровограді. В областях, де працюють філії компанії, на основних трасах розташовані демонстраційні майданчики, на яких виставлено весь спектр техніки виробників, з якими співпрацює компанія, та працюють спеціалісти з продажу та сервісу, які надають кваліфіковані консультації. Завдяки такій мережі філій «Волинська фондова компанія» має можливість задовольнити попит з боку клієнтів на всій території України.

Одним із основних виробників сільськогосподарської техніки, дилером якої в Україні є «Волинська фондова компанія», з 2001 року є відома польська машинобудівна компанія «UNIA».

Польська компанія «UNIA» є одним з провідних виробників сільськогосподарської техніки в Європі. Заснування успішного підприємства відбулося у далекому 1882 році і невід’ємно пов‘язане із ім’ям талановитого інженера Августа Вентського. Сьогодні якісна та потужна техніка експортується до більше, ніж 60 країн світу.

«UNIA» почала свою історію в 1882 році з випуску двохкорпусного плуга. У 1926 році було вироблено вже 5000 різних сільськогосподарських машин, 10% з яких було поставлено на експорт.

Сьогодні, компанія є виробником плугів, обприскувачів, ґрунтообробної техніки, сівалок, розкидачів мінеральних та органічних добрив, техніки для картоплярства, сінозаготівельної техніки, мульчувачів. Щорічно величезна команда UNIA GROUP, що налічує більше, ніж 1200 співробітників випускає на високотехнологічних заводах більше, ніж 25 000 машин. Вийти в лідери з виробництва сільськогосподарських машин компанії дозволила націленість на створення надійної, довговічної техніки за доступною ціною. Все виробництво ведеться на сучасному швейцарському і німецькому обладнанні з високоякісної скандинавської сталі. Найважливіші комплектуючі поставляються від кращих європейських заводів. Ціллю компанії є забезпечення найвищої продуктивності фермерських господарств та прибутковості аграріїв.

Влітку минулого року «Волинська фондова компанія» відкрила в  Кіровограді свою чергову філію, куди підібрала молоду професійну команду, котра лише за рік роботи вже продала чимало техніки. Одним із перших клієнтів Кіровоградської філії стало господарство  СТОВ «Зоря» (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р­н, с. Вербівка).

Про господарство і чому воно вирішило придбати у «Волинської фондової компанії» напівнавісний оборотний плуг VIS XL 7+1 польської компанії UNIA розповідає директор СТОВ «Зоря» Ігор Литвиненко.

Господарство СТОВ «Зоря» було засновано в 2002 році. Ми займаємося вирощуванням зернових і технічних культур на 2 тисячах гектарів. На даний час на площі 700 га ми вирощуємо соняшник, на 800 га – кукурудзу. Під озимими пшеницею та ячменем – 400 га. Ще 100 га ми засіяли соєю. В господарстві у даний час (у сезон) працює 50 працівників.

Вироблену продукцію ми за укладеними контрактами поставляємо компанії «Нібулон».

В господарстві залежно від ситуації ми використовуємо і традиційну і мінімальну технології. Виявилося, що оранка забезпечує вищу врожайність культур порівняно з технологією мінімального обробітку і є економічно вигіднішою: дешевше восени зробити глибоку оранку, ніж навесні витрачати кошти на засоби захисту рослин, адже за мінімального обробітку ґрунту витрати дорогих гербіцидів для боротьби з бур’янами є більшими вдвічі. Крім того, оранка знищує одночасно й нори гризунів.

Ще одна деталь: в нас є лісозахисні смуги, тому відсутня вітрова ерозія ґрунтів, а кількість опадів і рівний рельєф полів не викликають дощову ерозію.

Через ці обставини у минулому році господарство придбало у «Волинської фондової компанії» оборотний напівнавісний плуг UNIA VIS XL 7+1. У Кіровограді якраз відкрилася місцева філія «Волинської фондової компанії», і на першому ж Дні поля фахівці «Волинської фондової компанії» демонстрували в роботі оборотні плуги серії VIS. Плуги МХ є навісними, а XL – напівнавісними. Плуги серії МХ призначені для беззагінної оранки. І хоча останні потребують меншу потужність трактора, ми зупинили свій вибір саме на напівнавісному оборотному плузі UNIA VIS XL 7+1.

Нам сподобалася конструкція цього плуга: рама 180х180 мм із загартованої сталі високої міцності з регульованими відвалами до від 36 до 48 см і відстань між корпусами – 100 см. Кліренс під рамою – 85 см. Плуг легко транспортувати: він може складатися в транспортне положення, і має опорно­транспортне колесо. Крім того, фірма UNIA надає широку гаму різних додаткових пристроїв до плуга: дискові ножі, черенкові ножі, передплужники. Дискові ножі обладнані болтовим та пружинним захистом.

Плуг має захист болтом­запобіжником, який захищає корпуси від пошкодження в разі зіткнення лемеша з перешкодою.

Потужності тракторів у господарстві якраз вистачає для роботи з плугом UNIA VIS XL 7+1.

До того ж за порівняно з плугами інших виробників невисокою ціною якість плуга UNIA VIS XL 7+1 виявилася дуже високою. Тож ми не вагалися.

За світловий день плугом UNIA VIS XL 7+1 ми можемо зорати 15­20 гектарів.

На даний час оранку ми здійснюємо на половині площ. Глибина оранки – 27­30 см. Таким чином, оборотним плугом UNIA VIS XL 7+1 ми за два місяці минулого року зорали тисячу гектарів без жодних проблем. А зараз готуємо ним ґрунт під озимі культури.

Жодних зауважень до якості роботи плуга за рік експлуатації у нас не виникло. Цього року навесні ми лише замінили леміші – ми зробили запит у кіровоградську філію «Волинської фондової компанії» і вже наступного дня робота по заміні лемішів була виконана. А інших приводів звертатися в сервісну службу стосовно роботи плуга за цей час у нас не було.

Крім того «Волинська фондова компанія» має широкий спектр запчастин до різноманітної техніки різних виробників, і у випадку необхідності ми до неї звертаємося по запчастини. Якщо якоїсь запчастини немає на найближчому складі компанії, то вона оперативно поставляє запчастини з інших (склади компанії є на всій території України).

Тож тепер, коли в нас виникне потреба в новій техніці чи обладнанні, ми знаємо, куди звертатися ­ до Кіровоградської філії «Волинської фондової компанії».

Дана стаття буде опублікована в журналі «Агробізнес Україна» №4, 2016 р.