(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«ТРАЙГОН ФАРМІНГ ХАРКІВ» ОБИРАЄ РОЗКИДАЧІ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ UNIA ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ»!

08 Лютий 2016

Компанія «Трайгон Фармінг Харків» ось вже сім років використовує розкидачі мінеральних добрив польської компанії Unia. Це розкидачі MXL­3000, MX­3000 та RCW­12000.Про виробництво і про те, чому свій вибір розкидачів мінеральних добрив компанія зупинила на бренді UNIA розповідає директор з виробництва компанії «Трайгон Фармінг Харків» Олег Веселов.

На 48 тисячах гектарів у трьох областях України Кіровоградській, Миколаївській і Харківській ми вирощуємо зерно (25 тис. га), соняшник (8 тис. га), сою (8 тис. га) і ріпак (7 тис. га).

В Україні дуже широко використовуються інтенсивні технології вирощування культур, за яких у землю вкладається багато ресурсів, але віддача є в стократ більшою. Інтенсивні технології вимагають використання добротної потужної техніки з великим запасом міцності. Саме ці характеристики, в першу чергу, ми поважаємо в наших господарствах. На наших полях працює техніка польського бренду UNIA, яка задовольняє всі потреби нашої компанії і є безпрецедентно надійною. Розкидачі виробництва відомих західноєвропейських компаній – це, безумовно, не погані машини, але в них використовуються механізми, які ми не застосовуємо в нашому господарстві. Наші потреби повністю задовольнили розкидачі мінеральних добрив  MX­3000, MXL­3000 та RCW­12000  від провідного європейського виробника UNIA, а отже, не було сенсу переплачувати за обладнання, яке коштувало вдвічі дорожче польських розкидачів.

В усіх розкидачах мінеральних добрив робочі органи виконані з високоякісної нержавіючої сталі, а захисна фарба нанесена порошковим способом.

Відмінність розкидачів MX і MXL полягає у використанні в розкидачах MXL системи регулювання норми внесення добрив SDS – плавна (безступінчаста) зміна значення через зміну числа обертів шнека за допомогою гідравлічного регулятора. Розкидачі MXL також можуть оздоблюватися бортовим комп’ютером UTS, котрий за рахунок використання системи GPS забезпечує задану дозу внесення добрив незалежно від швидкості руху трактора. Бортовий комп’ютер також дозволяє змінювати норму внесення добрив, не виходячи з кабіни трактора, а також здійснювати моніторинг робочих параметрів (наявність добрив у бункері, швидкості обертання дисків, оброблену площу поля, продуктивності у га/год).

Причіпний стрічковий (привід від шпорного колеса ходових коліс) розкидач добрив RCW­12000 призначений для внесення великих доз добрив і вапна незалежно від швидкості руху трактора. Причіпний розкидач RCW­12000 також може оздоблюватися бортовим комп’ютером, котрий монтується в кабіні трактора. Ширина розкидання добрив – до 36 метрів.

Відомо, що чим складнішою є машина, тим більшою є ймовірність її виходу з ладу. За сім років експлуатації розкидачів MX, МХL і RCW у нас проблем з ними не було. Машини, які ми купили сім років тому, працюють так само надійно та ефективно, як і ті, котрі ми придбали нещодавно. На додаток, рівномірність розкидання MX­3000 є кращою, ніж у багатьох відомих брендів, що зазначають спеціалісти наших господарств.

Наведу такий приклад: якість розкидання добрив розкидачами UNIA є настільки високою, що 50% пшениці ми сіємо не сівалками, а за допомогою цих розкидачів. Залежно від попередника кількість насінин складає 2­5 млн. штук на гектар. То який сенс шукати розкидачі інших компаній? За цінами, які пропонує «Волинська фондова компанія» – ексклюзивний та офіційний дилер з продажу техніки Unia в Україні, навряд чи можна знайти інший бездоганно працюючий розкидач з високоякісного металу.

Ще одна важлива деталь. На відміну від багатьох розкидачів мінеральних добрив інших відомих компаній в розкидачах компанії UNIA завдяки особливій конструкції лопатки не руйнується структура кристалу добрив. У розкидачах, в яких структура кристалів руйнується, позаду них можна бачити білу хмару з цих подрібнених кристалів. Зрозуміло також, що це безпосередньо відбивається на якості внесення добрив і майбутніх врожаях.

На сьогоднішній день в нашій компанії працює вісім розкидачів мінеральних добрив МХ­3000, п’ять розкидачів МХL­3000 і два розкидачі RCW­12000, які ми використовуємо на всіх без виключення вирощуваних культурах.

За десятигодинну зміну трактором потужністю 80­120 к.с., оснащених розкидачами UNIA MX­3000 та MXL­3000, ми якісно вносимо мінеральні добрива на 250­300 га полів (ширина розкидання – від 10 до 36 метрів). Для роботи з розкидачем RCW­12000 ми використовуємо трактори потужністю 330 к.с.

Конструкція розкидачів мінеральних добрив компанії UNIA є настільки зручною, що для налаштування робочої ширини розкидання добрив і їх дозування немає потреби в якихось інструментах – все настільки геніально і просто одночасно.

Розповідь про розкидачі мінеральних добрив польської компанії UNIA була би неповною, якби я не згадав про сервіс, забезпечуваний «Волинською фондовою компанією». Якість надаваного сервісу я можу схарактеризувати лише гаслом: «Гідній техніці – гідне обслуговування!». Якісний сервіс стає одним з найголовніших пріоритетів функціонування аграрного бізнесу в Україні. Вітчизняні сільгоспвиробники хочуть сьогодні не тільки придбати сучасну високопродуктивну техніку, але й отримувати якісний, професійний і швидкий сервіс. Саме такий рівень сервісу забезпечує «Волинська фондова компанія», сервісна служба якої забезпечує гарантійні та післягарантійні обслуговування та ремонт техніки.

Підбиваючи підсумок я хочу сказати наступне: техніка від компанії UNIA є дуже надійною, ефективною та ідеальною за співвідношенням ціна/якість. А тому ми і в майбутньому її будемо обов'язково купувати.

Журнал "Агробізнес Україна" №1/2016