(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«СВАРОГ ВЕСТ ГРУП» ОБИРАЄ РОЗКИДАЧІ МІНЕРАЛЬНИХ І ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ UNIA ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ»

30 Грудень 2015

Компанія «Сварог Вест Груп» – це одна з найуспішніших аграрних компаній в Україні. Але мало хто знає, що для внесення мінеральних і органічних добрив у компанії «Сварог» використовують розкидачі одного з провідних виробників сільськогосподарської техніки в Європі – компанії UNIA.

Заснування компанії UNIA відбулось у 1882 році. Сьогодні техніка UNIA експортується в більше, ніж 60 країн світу. Продукція виготовляється із міцної шведської сталі за допомогою новітніх технологій, у тому числі лазерної обробки. В компанії UNIA працює більше, ніж 1200 працівників, а щорічний випуск сільськогосподарської техніки на високотехнологічних заводах перевищує 25 000 машин.

Чому саме компанія «Сварог Вест Груп» зупинила свій вибір на цих розкидачах, розповідає головний інженер компанії Сергій Сергійович Іщук:

На даний час у компанії «Сварог Вест Груп» використовується кілька моделей розкидачів мінеральних добрив компанії UNIA. Починали ми з розкидачів RCW­10 000 з ємністю бункера 10м3 і шириною розкидання до 36 м. Зараз у компанії «Сварог Вест Груп» більше 10 одиниць цих розкидачів. Наш досвід показав, що вони є зручними у використанні й одночасно надійними розкидачами з приводом від коліс, котрі дозволяють вносити добрива згідно з виставленою нормою. Для тих, хто не може або не бачить необхідності переходити на технології точного землеробства, розкидач мінеральних добрив UNIA RCW­10 000 є найкращим вибором.

Кілька років тому компанія «Сварог Вест Груп» взяла курс на технології точного землеробства. Ми вивчаємо стан наших земель у лабораторії аналізу ґрунтів, за допомогою датчиків на комбайнах, оснащених системою GPS,  складаємо карти врожайності. Потім вносимо відповідні програми в бортові комп’ютери розкидачів, котрі виконують ці програми по точному внесенню добрив.

Через це ми почали шукати техніку з диференційованою нормою внесення добрив. На ринку була техніка декількох відомих компаній, але після поїздки на завод компанії UNIA в Польщі та спілкування з представниками її ексклюзивного офіційного дилера в Україні – «Волинською фондовою компанією», – ми вирішили зупинитися саме на розкидачах UNIA. За аналізом порівнянь розкидачів мінеральних добрив інших компаній, які у нас теж були, розкидачі компанії UNIA, які дозволяють, в тому числі, калібрування за розмірами гранул і нормою внесення,  виявилися найкращими за співвідношенням «ціна/якість».

Зараз ми маємо чотири розкидачі UNIA MXL­3000, п’ять розкидачів UNIA MXL­7500, і по одному розкидачу UNIA MXL­8200 та UNIA MX­950. (Цифри в назві розкидача показують ємність бункера в літрах.) Усі розкидачі серії MX та MXL забезпечують стовідсоткову рівномірність внесення добрив навіть при роботі на межах поля. Крім того ми купили у «Волинської фондової компанії» три розкидача органічних добрив UNIA Tytan 18 та чотири розкидача мінеральних добрив UNIA RCW­10 000, роботою яких ми задоволені.

На сьогодні нашими основними розкидачами є UNIA MXL­7500 (ємність бункера – 7,5 м3, ширина розкидання до 36 м), обладнані терміналом UNIA Terminal System від компанії Muller, який забезпечує контроль і точність розкидання. Система автоматично регулює дози добрив, які точно вносяться незалежно від швидкості руху.

Необхідна мінімальна потужність трактора – 150 к.с. Але ми використовуємо потужніші трактори, які підходять і для інших операцій. Зараз це трактори Agrotron X­720 компанії Deutz­Fahr.

Розкидачі UNIA MXL­7500 ми використовуємо ось уже чотири роки, і треба сказати, що вони повністю виправдали наші сподівання.

З розширенням обсягів виробництва сільгосппродукції компанія «Сварог Вест Груп» починає використовувати потужніші розкидачі UNIA MXL­8200.

Оскільки компанія «Сварог Вест Груп» має 12 тисяч голів ВРХ, у нас є можливість вносити гній. Тому кілька років тому ми придбали у «Волинської фондової компанії» розкидачі органічних добрив UNIA TYTAN 18. Вони дозволяють завантажувати 18 м3 і розкидати гній на ширину до 12 метрів. Ми використовуємо їх для внесення компосту та дефекату для розкислення ґрунтів на ширину до 20 м. Тому розкидачі UNIA TYTAN 18 ми одразу придбали з вертикальними адаптерами для внесення гною та з горизонтальними тарілками для внесення дефекатів і компостів. Через здорожчання мінеральних добрив ми також починаємо використовувати курячий послід. Ну й, крім того, це дозволяє нам нарощувати виробництво екологічної продукції.

На сьогоднішній день у нас працюють п’ять розкидачів UNIA TYTAN 18, а також ми вже маємо кілька більш потужних розкидачів органічних добрив – UNIA TYTAN 20.

Увесь необхідний сервіс вчасно та якісно здійснює ексклюзивний офіційний дилер компанії UNIA в Україні – «Волинська фондова компанія». Крім того, «Волинська фондова компанія» уважно враховує наші побажання та пропозиції щодо техніки, надсилає їх на завод UNIA в Польщі, де польські фахівці оперативно впроваджують їх.

З «Волинською фондовою компанією» у нас давно склалися дружні стосунки. Плануємо працювати з  таким надійним партнером і надалі.

Журнал "Агробізнес Україна", №9,2015