(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ГУСЕНИЧНІ ТРАКТОРИ CHALLENGER СЕРІЙ 700/800 ВІД «ВОЛИНСЬКОЇ ФОНДОВОЇ КОМПАНІЇ» - ЦЕ ОДИН ІЗ КЛЮЧОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ УСПІХУ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

19 Жовтень 2015

   У квітні цього року національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі що об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства – Agricom Group, – придбала у «Волинської фондової компанії» для свого Чернігівського кластера (9 тис. га) гусеничний трактор «Challenger­765Е». Вибір цього трактора вже ґрунтувався на попередньому позитивному досвіді використання двох гусеничних тракторів «Challenger­865С». Відмінність трактора «Challenger­765Е» від «Challenger­865Е» полягає в зміні двигуна на AGCO POWER в меншій потужності – 375 к.с. проти 540 к.с.

     На відміну від гусеничних тракторів інших виробників, які просто модифікували свої колісні трактори, трактори «Challenger» були повністю сконструйовані такими від самого початку для кращого пересування та ефективнішого використання потужності. Двигуни AGCO Power, спеціально розроблені для тракторів «Challenger» серій 700/800Е, забезпечують вражаючу тяглову силу за мінімального споживання палива. При цьому двигун забезпечує високий сталий обертаючий момент навіть на малих швидкостях.

  Копіюючі середні колеса забезпечують максимальний контакт гусені з поверхнею ґрунту, одночасно мінімізуючи його ущільнення.

   Гідравлічна система, оснащена двома потужними насосами, дозволяє під’єднувати до тракторів до шести гідравлічних систем управління причіпних агрегатів.

   Ну й, нарешті, надзвичайно ергономічна кабіна трактора дозволяє механізатору працювати комфортно всю зміну без перевтомлення. Завдяки панорамному огляду, автоматичному кондиціонеру робоче місце оператора є надзвичайно комфортним. Це сприяє підвищенню якості виконання робіт, досягненню більшої продуктивності праці і зменшенню поточних витрат. Комплекти ліхтарів з газорозрядними лампами робочого освітлення дозволяють операторам працювати з максимальною віддачею навіть у нічний час.

   Які ж враження від використання трактора «Challenger­765Е» після чотирьох місяців його експлуатації? Ними ділиться головний агроном Чернігівського кластеру (смт. Михайло Коцюбинське Чернігівського району) Agricom Group Максим Любимов:

   Ми спеціалізуємось на вирощуванні колосових зернових культур. Цього року ми вирощували овес, пшеницю яру та озиму, озиме жито, а також соняшник і кукурудзу. І тут трактор «Challenger­765Е» став нам у великій нагоді, оскільки ми змогли використати 16­метрову сівалку.

  На полі ми бачимо всі переваги гусеничного трактора «Challenger­765Е» – в першу чергу це набагато менше ущільнення ґрунту, що дозволило збільшити врожайність більше, ніж на 10 відсотків. Друга його перевага – це можливість якісної та ефективної роботи на важких вологих ґрунтах: на колісному тракторі, навіть зі спареними колесами, якість роботи була суттєво меншою. Ну хіба, крім оранки, але витрати пального у колісного трактора при цьому є набагато більшими.

  Потужність трактора дозволяє за один прохід виконувати сім і більше операцій: дискування, культивування, сівбу, внесення добрив, прикочування тощо. Особливо це ефективно при вирощуванні ранніх зернових.

 З трактором «Challenger­765Е» ми використовуємо 8,5­метровий дисковий лущильник, 10­ і 12­метрові культиватори, 16­метрову сівалку для просапних і 10­метрову сівалку для зернових культур.

 Один трактор при дискуванні 10­метровою бороною спроможний обробити більше 200 га за добу, що з урахуванням наших площ дозволяє виконувати всі операції у необхідні стислі строки.

 Трактор «Challenger­765Е» працює в нас цілодобово з ранку до ранку з двома зупинками на дозаправлення. Для контролю за роботою тракторів ми використовуємо систему «Інспектор», котра контролює місцезнаходження техніки, витрати палива.

 Однією з найбільших переваг тракторів Challenger серії МТ700/800 на 5­шаровій армованій гумовій гусені є мінімальний тиск на ґрунт – вдвічі менший за тиск, що його створюють колісні трактори. Менше ущільнення ґрунту означає більшу волого­ та повітряпроникність, а отже більшу врожайність.

   Конструкція гусені має особливість самоочищення навіть на важких ґрунтах.

   Надійність тракторів Challenger серії МТ700/800 гарантується брендом «Made in the USA»: трактори надходять в Україну зі США вже в зібраному вигляді.

   Трактори Challenger серії МТ700/800 можуть використовуватися в будь­яких ґрунтово­кліматичних зонах України на будь­яких типах грунтів: від піщаного до важких чорноземів. Що важчим є стан ґрунту, тим більшою буде ефективність гусеничних тракторів «Challenger» порівняно з колісними.

   Трактори Challenger серії МТ700/800 є настільки потужними, що в Україні немає такого обладнання, з якими би вони не змогли працювати.

  Трактори Challenger серії МТ700/800 в першу чергу зацікавлять користувачів, котрі добре знаються на економіці сільськогосподарського виробництва і мають підвищені вимоги до техніки для роботи в складних і важких умовах. Вимога аграріїв до техніки: безперебійна ефективна робота в стислі агрономічні терміни. Трактори Challenger серії МТ700/800 є відповіддю на ці вимоги: швидкість, потужність, суттєва економія палива і, безумовно, надійність.

  Найстрашнішим ворогом сільгоспвиробника є час простою дорогої техніки. Клієнти «Волинської фондової компанії», завдяки її високоякісному сервісу, з такими негативним моментами не стикаються. Це підтверджує досвід співпраці Agricom Group з «Волинською фондовою компанією».

  Ось такий врожай вівса отриманий не в останню чергу завдяки використанню тракторів Challenger серій 700/800Е від «Волинської фондової компанії» – офіційного дилера Agco, що об’єднує бренди Challenger, Fendt та Massey Ferguson.

 

"Агробізнес Україна" №7,2015