(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля UNIA від «Волинської фондової компанії»

31 Серпень 2015

31 липня цього року «Волинська фондова компанія» (ВФК), котра працює на ринку сільськогосподарської техніки з 1993 року провела День поля UNIA на одному з полів поблизу Кіровограда. І хоча Кіровоградська філія ВФК розпочала роботу лише нещодавно, вона вже поставила техніку багатьом господарствам.

Подивитися на роботу ґрунтообробної, посівної та іншої техніки провідної польської машинобудівної компанії приїхали як представники великих агровиробників, так і фермери із сусідніх областей.

Техніка UNIA – це поєднання найкращих шведських сталей, німецьких «ноу­хау» та польської робочої сили, що в результаті забезпечує надійність, ефективність і оптимальне співвідношення «ціна/якість».

Серед присутніх було кілька скептиків, котрі сумнівалися у спроможності техніки UNIA впоратися з важким кіровоградським чорноземом після сильної ранкової зливи. Результат демонстрації роботи в таких складних умовах розвіяв будь­які сумніви (якщо вони й були) в перевагах техніки UNIA Group.

Учасники «Дня техніки UNIA» змогли побачити в роботі: 9­ти корпусний плуг VIS MX 8+1, шестиметровий дисковий агрегат ARES 6, європак ATLAS 6, універсальну механічну сівалку MAZUR 6, причіпний обприскувач Europa XXL 3024, розкидач мінеральних добрив MXL 3000, мульчувач KORNIK XL 2,8.

Напівнавісний оборотний плуг UNIA VIS MX 8+1

Важкий вологий ґрунт не став перешкодою для якісної глибокої оранки (30 см) плугом VIS MX 8+1.

Потужна рама з товстостінного цільнотянутого профілю, робочі органи з шведської сталі, плюс німецька гідравліка фірми Weber hydraulik, форма відвалів з низьким опором при оранці  – все це разом забезпечує чудовий оборот пласта і повне закриття пожнивних решток.

На рамі розміром 180х180 мм монтується до дев’яти корпусів, а ширина захвату між корпусами може регулюватися: 30, 40 і 45 см. Кліренс під рамою – 85 см, що дозволяє робити оранку на захаращених рослинними рештками полях.

Для роботи плуга необхідно мати трактор потужністю 300­320 к. с.

На сьогодні плуги VIS MX є оптимальним варіантом для вітчизняних сільськогосподарських виробників.

Дисковий агрегат UNIA ARES XL 6

Компанія UNIA Group випускає три види дискових агрегатів ARES: з конічними дисками для обробітку на глибину до 12 см, зі сферичними дисками для обробітку на глибину до 20 см, класичні дискові борони з навантаженням на один диск – 180 кг.

В агрегаті використані підшипникові не обслуговувані вузли, котрі вимагають лише перевірку люфта приблизно раз на рік без необхідності частого змащування.

Кожний диск встановлено на окремій стійці і має два кути атаки і нахилу, що забезпечує повне зрізання стерні при глибині обробітку 5­6 см (максимальна глибина – 12 см). Для України компанія UNIA Group пропонує різні катки на вибір а стандартно трубчасті задні катки.

Для агрегату шириною 6 м необхідна потужність трактора – 250 к.с., агрегату шириною 8 м – 300 к.с.

Агрегат передпосівного обробітку ґрунту UNIA ATLAS 6

Шестиметровий агрегат передпосівного обробітку ґрунту Atlas 6 виконує за один прохід сім операцій передпосівного обробітку ґрунту на глибину до 12 см одночасно з сівбою. Передній вирівнювач дозволяє працювати по щойно зораному полю. Струнний вал­глиборіз обладнаний дванадцятьма лезами, навареними по спіралі, розрізає будь­які ґрудки землі. Паралелограмна підвіска секцій робочих лап культиватора дозволяє ідеально підготувати насіннєве ложе на глибину від 0 до 12 см з точністю виставлення 0,5 см. Унікальною особливістю агрегату ATLAS є самоочисний подвійний задній вал прикочуючих котків, котрий сепарує грудки таким чином, що більші з них опиняються на поверхні, що зменшує ерозію ґрунту. Це також забезпечує появу дружніх сходів з відповідним зростанням врожайності на 20 відсотків.

Необхідна потужність трактора для агрегату передпосівного обробітку ґрунту ATLAS 6 у варіанті без сівалки – 180 к.с.

Зернова механічна універсальна сівалка MAZUR 1100/6,0

Шестиметрова універсальна механічна сівалка призначена для висіву зернових, олійних, бобових і трав’яних  культур рядним способом. Сівалка має бункери для насіння ємністю 1100 л. Сівалка надає можливість одночасно з висівом насіння вносити добрива. У сівалці можна легко регулювати ширину між сошниками, тип насінин і норму висіву від 1 до 400 кг насіння на гектар.

Дводискові поперемінні самоочисні сошники гарантують якісний висів у всі типи ґрунту. Центральна система дотиску сошників забезпечує закладення насіння на однакову глибину, що гарантує рівномірні дружні сходи.

Всі необхідні регулювання здійснюються протягом кількох хвилин.

Причіпний обприскувач UNIA Europa XXL 3024

Унікальністю обприскувача є паралелограмна навіска з амортизацією, що забезпечує стабільність положення штанги у двох площинах навіть при наїздах колесами на горби чи попаданні в ями.

Пневмопідвіска вісі здійснює гасіння коливань при роботі та додатково захищає всі вузли та елементи від ударів.

Довжина семисекційної штанги – до 24 м, продуктивність шестисекційного насосу італійської фірми Udor – 300 л/хв, що дозволяє ефективно працювати на швидкості до 16 км/год.

Бак на 2500, 3000 або 4000 літрів виготовлений з придатного до ремонту матеріалу поліестер (на відміну від традиційного поліетилену).

Обприскувач Europa оснащений системою стабілізації кута нахила штанги для роботи уздовж схилів.

Розкидач мінеральних добрив UNIA MXL 3000

3­тонний розкидач мінеральних добрив MXL може використовуватися як у причіпному, так і в навісному варіанті.

В розкидачах добрив MXL для регулювання норми внесення використовується запатентований компанією UNIA дозуючий шнек, зв’язаний з бортовим комп’ютером, що дозволяє вносити добрива прецизійно незалежно від швидкості руху трактора.

Використання системи прецизійного внесення по карті полядозволяє зекономити до 30 відсотків мінеральних добрив.

Мульчувач UNIA KORNIK XL 2,8

 Мульчувач KORNIK дозволяє подрібнити пожнивні рештки настільки дрібно, що вони повністю розкладуться навіть у дуже сухому ґрунті. Тим самим вирішується проблема розвитку хвороб на пожнивних рештках після збирання, наприклад, кукурудзи на зерно, а отже й економія на засобах захисту рослин. Ножі на роторі мульчувача дозволяють подрібнювати навіть вологу масу соломи або стерні.

Окрім подрібнення пожнивних решток, Kornik XL може подрібнювати зрізані гілки дерев та кущів.

Робоча ширина захвату варіюється від 115 до 280 см, відповідно необхідна потужність трактора – від 45 до 105 к. с. Регулювання висоти зрізання здійснюється зміною положення опорного валу.

Демонстрація можливостей роботи сільськогосподарської техніки UNIA в складних погодних умовах на чорноземах в центрі України, висока якість операцій, простота обслуговування техніки і сервіс, підкріплені свідченнями тих, хто вже використовує техніку від «Волинської фондової компанії», завоювали цього дня нових прихильників.

Сергій Волинський, головний інженер фермерського господарства «Міф» (с. Костянтинівка):

У нашому господарстві ми використовуємо розкидач мінеральних добрив UNIA MXL 3000 придбаний у «Волинської фондової компанії». Після сьогоднішньої демонстрації в роботі дискової борони UNIA ми вирішили її придбати найближчим часом для підготовки ґрунту під врожай озимих наступного року.

Олександр Чабанов, головний інженер ТОВ «Зерновик» (м. Новоукраїнка):

Минулого року ми придбали у «Волинської фондової компанії» два мульчувача, які зарекомендували себе якнайкраще. І тому цього року ми придбали ще чотири мульчувача.

«Волинська фондова компанія» вкотре приємно здивувала професійно підготовленим аграрним святом. Кожен віднайшов для себе щось нове, цікаве, а дехто навіть спланував майбутні придбання техніки UNIA.

Тож чекаємо на нові сюрпризи від «Волинської фондової компанії».

 

Агробізнес Україна №6-2015