(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Трактори Challenger від лідера світового сільськогосподарського машинобудування – корпорації AGCO та її офіційного дистриб’ютора в Україні - «Волинської фондової компанії»:надійність перевірена часом

21 Липень 2015

    Лише кілька місяців тому гусеничний трактор Challenger MT775E став переможцем у категорії «Machine of the Year XXL» та отримав звання «KING OF THE FIELD» на міжнародній сільськогосподарській виставці SIMA 2015 у Парижі. І вже на виставці «Агро-2015» відвідувачі змогли своїми очима побачити (а дехто встиг навіть придбати) цих «царів полів» - трактори Challenger серії МТ700/800E LRC, - від лідера світового сільськогосподарського машинобудування – корпорації AGCO та її офіційного дистриб’ютора в Україні - «Волинської фондової компанії».

    Що ж таке трактори Challenger серії МТ700/800E LRC? Інноваційні конструкторські рішення, застосовані в нових тракторах, дозволяють сільгоспвиробникам суттєво скоротити експлуатаційні витрати навіть при значно більших тягових властивостях тракторів і їх дбайливому ставленні до ґрунту.

  Трактори МТ700Е оснащуються новими семициліндровими двигунами AGCO POWER™, з робочим об'ємом 9,8 л. з двохступінчастим турбонадувом. Особливостями нового двигуна є:
•        Збільшена на 20 л. с. номінальна/максимальна потужність.
•        Високий крутний момент є на 17%  більшим, ніж в попередніх моделях.
•        Низький рівень шуму.
•        Висока економічність. Витрата палива знижена на 5% в порівнянні з попередніми серіями.
    Повна потужність двигуна передається через трансмісію Powershift 16F/4R з електронним управлінням. Трансмісія 16 передач переднього ходу і 4 передач заднього ходу з електронним управлінням забезпечує оператору виняткову гнучкість, в тому числі плавне автоматичне перемикання передач. Робочий діапазон швидкостей – 6,5-14,9 км/год. Транспортна швидкість тракторів – 39,6 км/год.
    Задня навіска на трактор має максимальну вантажопідйомність 11758 кг.
   Всі трактори Challenger серії МТ700/800Е тепер оснащені новими гусеничними стрічками. Залежно від необхідної ширини, на трактори можна встановити гусеничні стрічки сільськогосподарського призначення для звичайних умов експлуатації (які відрізняються додатковим внутрішнім шаром гуми) і для особливо важких умов (мають два додаткових шари гуми). Ці удосконалення роблять їх більш міцними і довговічними.
     Унікальна система гусеничного ходу Mobil-Trac™, що не вимагає обслуговування, забезпечує передачу високої потужності і тягового зусилля на ґрунт завдяки великій площі і довжині (2,4 м) плями контакту гусеничних стрічок тракторів МТ700/800Е.
    Завдяки тому, що на ґрунт одночасно спираються до 14 ґрунтозацепів, гусеничні рушії системи Mobil-Trac™ гарантують чудове тягове зусилля в умовах як твердого, так і пухкого ґрунту.
    Завдяки новій кабіні тракторів серії MT700E з панорамним оглядом і автоматичним кондиціонером, робоче місце оператора стає набагато просторішим і комфортнішим. Велика площа скління забезпечує безперешкодний огляд простору попереду і з обох сторін трактора.
   Зручний в експлуатації центр керування трактором (TMC) дозволяє операторам контролювати всі функції трактора. Кольоровий 7-дюймовий монітор встановлено в передній частині         ергономічно спроектованого підлокітника TMC. За допомогою монітора оператор може настроювати всі функції трактора і контролювати їх. 
    Передова система управління розворотом в кінці смуги One-Touch™ зберігає в пам'яті до 35 послідовних операцій, відтворюваних одним натисканням кнопки (для восьми різних робочих знарядь).
       Менеджер з розвитку бізнесу корпорації AGCO в Україні – Юрій Войцехович.
  Співпраця між корпорацією AGCO і «Волинською фондовою компанією» є абсолютно логічною, адже широковідома в Україні ВФК має багаторічний успішний досвід роботи в аграрному секторі. «Волинська фондова компанія» займається дистрибуцією всіх трьох наших брендів: Challenger, Massey Fergusson і Fendt. Це включає увесь спектр машин і обладнання: комбайни, трактори, телескопічні навантажувачі, обприскувачі, ґрунтообробні знаряддя.
    Гусеничні трактори на сьогодні є флагманами світового машинобудування, і «Волинська фондова компанія» сьогодні гідно представляє цей сегмент сучасної сільськогосподарської техніки. Незважаючи на складний у всіх відношеннях для України 2015 рік, «Волинська фондова компанія» вже реалізувала кілька гусеничних тракторів Challenger. Навіть тут на виставці «Агро-2015» вже проданий один із представлених тракторів.
      Начальник відділу  AGCO «Волинської фондової компанії» – Юрій Петренко
   «Волинська фондова компанія» розпочала цей рік у складному економічному середовищі. Конкурентна боротьба за клієнтів між компаніями-постачальниками техніки цього року є дуже жорсткою. Але господарства, які з нами співпрацюють, побачили всі переваги тракторів «Challenger» і, прорахувавши всі свої витрати та зростання ефективності, зробили свій вибір на їхню користь. За два місяці трактори показали наробіток по тисячі мотогодин безперебійної роботи.

     Рішення щодо співпраці з корпорацією AGCO було прийняте три роки тому – угоду про співпрацю ми уклали на початку 2012 року. До того часу ми «Волинська фондова компанія» була офіційним представником компанії «Laverda» з продажу зернозбиральних комбайнів. Після того, як AGCO придбала компанію «Laverda», нам було запропоновано стати їхнім дилером і отримати франшизу на марку «Challenger», а також таких брендів, як «Massey Fergusson» і «Fendt». Таким чином, співпраця з компанією AGCO дозволяє нам запропонувати клієнтам широкий спектр високоефективної і надійної техніки.
     На виставці «Агро-2015» ми демонструємо гусеничні трактори «Challenger, економічність яких набагато перевищує показники колісних тракторів. Наприклад, витрати палива у трактора Challenger-765E LRC з новим семициліндровим двигуном AGCO Power об’ємом 9,8 літрів номінальною потужністю 375 к.с. в роботі з просапною 16-рядковою сівалкою  становлять 2,3 л/га. Тобто, порівняно з аналогічними колісними тракторами економія досягає 2,5 разів, в тому числі за рахунок того, що пробуксовування гусеничних тракторів Challenger серії МТ700/800 є меншим на 10-15 відсотків порівняно з колісними тракторами, в тому числі за рахунок копіювання гусінню поверхні ґрунту.
   Однією з найбільших переваг тракторів Challenger серії МТ700/800 на 5-шаровій армованій гумовій гусениці  є мінімальний тиск на ґрунт – вдвічі менший за тиск, що його створюють колісні трактори. Менше ущільнення ґрунту означає більшу волого- та повітряпроникність, а отже більшу врожайність.
     Конструкція гусениці має особливість самоочищення навіть на важких ґрунтах.
   Надійність тракторів Challenger серії МТ700/800 гарантується брендом «Made in the USA»: трактори надходять в Україну зі США вже в зібраному вигляді.
  Як дистриб’ютори компанії AGCO ми надаємо відповідне сервісне обслуговування, маючи весь необхідний спектр запчастин. Наша сервісна служба має кваліфікованих фахівців, діагностичне обладнання, спеціальний інструмент.
    Трактори Challenger серії МТ700/800 можуть використовуватися в будь-яких ґрунтово-кліматичних зонах України на будь-яких типах грунтів: від піщаного до важких чорноземів. Що важчим є стан ґрунту, тим більшою буде ефективність гусеничних тракторів «Challenger» порівняно з колісними.
   Трактори Challenger серії МТ700/800 є настільки потужними, що в Україні немає такого обладнання, з якими би вони не змогли працювати. 
   Трактори Challenger серії МТ700/800 в першу чергу зацікавлять користувачів, котрі добре знаються на економіці сільськогосподарського виробництва і мають підвищені вимоги до техніки для роботи в складних і важких умовах. Вимога аграріїв до техніки: безперебійна ефективна робота в стислі агрономічні терміни. Трактори Challenger серії МТ700/800 є відповіддю на ці вимоги: швидкість, потужність, суттєва економія палива і, безумовно, надійність.
   Розуміючи цьогорічні фінансові складнощі виробників, компанія AGCO пропонує привабливі лізингові програми.
   Найближчим часом «Волинська фондова компанія» здійснить низку заходів з демонстрації гусеничних тракторів Challenger серії МТ700/800 на полях наших аграріїв. 

                                                                                                                                                                                                                  Журнал "Агробізнес Україна", №5,2015 р.