(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Зменшимо собівартість та збільшимо врожай з технікою "Unia" від «ВФК»!

01 Квітень 2015

«Агро­Експрес­Сервіс» – один з найбільших виробників цукрового буряку в Рівненській області. В обробітку господарство має 8000 га. Буряки, крім відомих вигод, приносять тисячі тонн дефекату та гички. З одного боку, це сміття, а з іншого – цінний матеріал для розкислення ґрунту та збагачення полів органікою. В «Агро­Експрес­Сервіс» це багатство – а також органічні добрива, адже розвивають напрям ВРХ – використовують з розумом, рівномірно вносять на поле розкидачем органічних добрив TYTAN виробництва польської групи компаній UNIA Group.

Ще один спосіб задіяти приховані резерви – це використати комбіновані агрегати для обробітку ґрунту; в господарстві застосовують передпосівні культиватори для суцільної підготовки ґрунту ATLAS виробництва UNIA Group. За один прохід машина робить кілька технологічних операцій, чим економить немалу кількість палива та сприяє підвищенню якості сходів.

Ціна техніки – ще один, третій важіль для зменшення собівартості вирощеної продукції. Вартість розкидача органіки TYTAN та європака ATLAS оптимальна за співвідношенням «ціна/якість», що попитом довели сотні тисяч українських і європейських аграріїв. Відомого європейського бренда UNIA Group в Україні на ексклюзивних умовах представляє «Волинська фондова компанія». Ми звернулися до фахівців компанії та представників «Агро­Експрес­Сервіс» з проханням докладніше розповісти про агрегати, за допомогою, зокрема, яких господарство стає більш стабільним у нестійких зовнішніх фінансових обставинах.

Титанічну працю візьме на себе TYTAN!

Розкидач органічних добрив TYTAN – це добре знана аграріями всього європейського континенту, надійна та потужна машина преміум­сегменту, призначена для розкидання різних видів органічних добрив. У підприємстві «Агро­Експрес­Сервіс» з 2009 року працює вісім розкидачів TYTAN із ємністю бункера 18 м. куб. Кожен TYTAN розкидає за сезон в середньому 5 тис. тонн крейди, 4­5 тис. тонн дефекату та близько 2 тис. тонн гною. Такі навантаження стають можливими завдяки ряду рішень, впроваджених інженерами UNIA Group. Основу розкидача складає міцний бункер з профільованої сталі, встановлений на потужну раму. Конструкція встановлена на міцному шасі й обладнана надійними й стійкими до деформацій робочими елементами найвищої якості.

Для збільшення універсальності розкидача застосовуються різні типи розкидаючих адаптерів. Найбільш універсальним є двовальцевий вертикальний адаптер, призначений для розкидання гною, вапна та компосту на ширину від 8 до 12 м. Також у TYTAN може бути інстальований чотиривальцевий адаптер, що чудово вносить гній на солом’яній основі на ширину до 8 м. Третій, горизонтальний адаптер з відцентровими дисками якнайкраще працює з матеріалами, що мають дрібні частки: вапно, компост, торф, курячий послід. Гідравлічний привід транспортера з безступеневим регулюванням швидкості створений для робіт з підвищеним навантаженням та в екстремальних умовах, що підтверджують аграрії.

ATLAS: один прохід – кілька технологічних операцій!

Обробити ґрунт, щоб насінина лягла, немов у пух – це справжнє випробування для передпосівного культиватора. Одним із небагатьох знарядь, що здатне розробити навіть найгіршу оранку до стану «розчесаної» грядки, є передпосівний культиватор суцільного обробітку ATLAS виробництва UNIA Group. Потенційна глибина обробітку ґрунту цією машиною – до 12 см, але в переважній більшості випадків ATLAS використовується для поверхневого обробітку, на 3­5 см – саме там має лежати насіння для найкращого проростання.

«Культиватор «Атлас» – це агрегат, який, без перебільшення, захопив ринок. – говорить Павло Василенко, менеджер з продаж «Волинської фондової компанії». – Наша компанія вперше запропонувала ATLAS у 2006 році й уже за короткий час українські аграрії придбали справді велику кількість цих машин. Саме через Atlas та, відповідно, не без допомоги «Волинської фондової компанії» українські аграрії відкрили для себе можливості культиваторів даного типу.

Любити ATLAS є за що. За один прохід агрегат повністю готує поверхню ґрунту під посів. Землю в порядку черговості «розчісують» – іншого слова й не підбереш – такі робочі органи:

1. стрілчасті лапи для розпушення слідів коліс трактора;

2. вирівнювальна планка;

3. вал­подрібнювач грудок зі спіральними лезами;

4. стрілчасті лапи, що рихлять ґрунт по всій робочій ширині захвату; лапи встановлені на паралелограмній підвісці, що гарантує неперевершену точність глибини обробітку до 0,5 см !!!;

5. середня планка, вирівнює спушений ґрунт;

6. подвійний самоочисний каток для подрібнення та ущільнення, який дає можливість виходити в поле навіть у сиру погоду;

7. задня вирівнювальна зубчаста планка.

В «Агро­Експрес­Сервіс» працює 11(!) передпосівних культиваторів ATLAS шириною захвату 6 м. Господарство приємно здивоване якістю обробітку ґрунту, продуктивністю та витратою палива. Агрегати працюють з тракторами потужністю 170­200 к. с., обробляють за добу близько 60 га. За 6 років експлуатації жоден культиватор виробництва UNIA Group не вийшов з ладу. Жодної поломки рами чи іншої позаштатної ситуації не було, хоча працюємо на важких чорноземах, карбонатних та кам’янистих ґрунтах. З обслуговування – лише планова заміна робочих органів, говорять в господарстві.

Таку стійкість до поломок і високу якість обробітку ґрунту забезпечують три головні складові агрегату: продумана конструкція, якісні матеріали та доладне складання. Два ряди стійок розташовані з визначеним кроком, що сприяє самоочищенню лап. Виробник випускає культиватор з двома типами зубів – S­подібними пружинними або прямими жорсткими, відповідно до потреб клієнтів. Метал, з якого зварений агрегат, шведського походження – міцний та розрахований на роки невпинної експлуатації. Агрегат пристосований до транспортування, транспортна ширина культиватора не перевищує 3 м; перехід з транспортної позиції в робочу і навпаки здійснюється гідроциліндрами.

Величезною перевагою культиватора ATLAS є зчіпка для сівалки, що дає можливість комбінувати агрегат із сівалкою з відповідною робочою шириною захвату. Утворений таким чином посівний комплекс із ATLAS та, наприклад, сівалки MAZUR або POLONEZ (ці агрегати добре адаптовані один до одного) забезпечить обробіток і сівбу за один прохід, а це забезпечить економію палива до 30%, збільшить ефективність сільгоспробіт на 40%, зведе до нуля наслідки весняної посухи, коли на обліку кожна хвилина. Таким чином, культиватор ATLAS + сівалка розкриє ще один прихований резерв.

Михайло Новацький, головний інженер ПП «Агро­Експрес­Сервіс»:

— Розкидач органічних добрив TYTAN приємно дивує співвідношенням ціни ­ якості та надійністю в роботі. Машина добре зроблена, розкидає до 12 тис. тонн органічної речовини за сезон, безвідмовно працює за будь­яких погодних умов, навіть у приморозки. У цьому році маємо намір придбати, щонайменше, ще один «Титан» об’ємом бункера 24 м. куб з адаптером для розкидання гною.

Ярослав Германович, головний агроном ПП «Агро­Експрес­Сервіс»:

— Передпосівний культиватор суцільного обробітку – незамінний інструмент для весняних польових робіт, і культиватор «Атлас» – це яскравий приклад того, наскільки якісно можна підготувати поле до посіву. Ґрунт стає подрібненим та пухким, дещо ущільненим для затримання вологи, а поле – рівним. «Атлас» ідеально розробляє ґрунт для сівби.

Павло Василенко, менеджер зі збуту сільгосптехніки «Волинської фондової компанії»:

— Інколи ціна на виріб не еквівалентна його якості. Так, значну частку вартості виробів багатьох розкручених брендів складає, власне, сама марка, у просування якої вкладені значні рекламні бюджети. Та справжню якість машини чи агрегату визначити просто. Якщо агроном задоволений виконаною роботою, якщо техніка не ламається, якщо обслуговування проводиться вчасно, а на складі завжди є запасні частини – це і є якісний агрегат.

Журнал "Агробізнес Україна", №2, березень 2015 року