(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» – офіційний дилер ARAJ та METAL ERG

06 Березень 2015

«Волинська фондова компанія», яка є одною із провідних на ринку сільськогосподарської техніки в Україні, нещодавно почала співпрацю з відомою польською компанією «ARAJ», що спеціалізується на виробництві об’єктів для зберігання та сушіння зерна. На VI Міжнародній виставці «Зернові технології 2015» у Києві з 11 по 13 лютого «ВФК» вперше презентувала техніку «ARAJ» як офіційний дилер цієї компанії.

Значною передумовою цього є те, що у компанії «ARAJ» відбулася структурна зміна – вона увійшла у склад «Unia Group» – польського виробника високоякісної сільгосптехніки, якого «ВФК» представляє в Україні вже більше 16 років.

В чому головна особливість компанії «ARAJ»?

Олександр Кошалко, голова представництва «Araj» в Україні та Молдові:

Компанія «ARAJ» має багату традицію, засновану на знаннях, вмінні та багаторічному досвіді. Існує компанія вже більше 25 років, з яких більше 20 років посідає гідне місце на українському ринку. Початкова ідея, з якої почалося будування підприємства, – виробництво та реалізація машин для обробки зерна, і наразі «ARAJ» є виробником широкого спектру зерносушарок, силосів для зберігання зернових, зерноочисних машин, транспортерів для зерна та комплексів для сушки та зберігання зерна. Ця комплексність і є одна з важливих особливостей цієї компанії – 98% обладнання виробляється на площах «ARAJ».

Елеваторні комплекси компанії є відомими у всьому світі і цінуються фахівцями та клієнтами не дарма. До кожного зернового комплексу «ARAJ» підбирає системи очищення зерна таким чином, щоб забезпечити оптимальні умови для попереднього та інтенсивного очищення, а також для сортування зерна. Безпосередньо в самих сушарках також присутнє очисне обладнання, яке очищає повітря від забруднень.

Конструкція сушарок виконана з високоякісної оцинкованої сталі (350 г/м2), товщиною більше 2 мм. та дозволяє сушити всі види зернових та бобових культур (і насіннєвий матеріал) без будь­яких переробок або переналагоджень. Застосування модульних пальників і системи багаторівневого контролю температур дозволяє точно контролювати як температуру зерна, так і температуру теплоносія по всій висоті його проходження через зерносушарку. Процес сушіння повністю автоматизований, а герметичний, утеплений корпус цього обладнання дозволяє ефективно і безперервно працювати у будь­яких кліматичних умовах.

Зерносушарки «ARAJ» забезпечують успішний процес сушіння, завдяки чому зберігаються всі біологічні властивості зерна. Устаткування має високу продуктивність навіть при вологості зерна вище 30%. Можливість точного підбору параметрів сушіння та функція вторинного використання повітря гарантує низьку витрату електроенергії і палива.

До речі, теплогенератори можуть працювати на альтернативному виді палива: соломі, деревних відходах, дровах и т.п. На сьогодні потужність цього обладнання складає 1,6 та 3,5 Мвт, а нещодавно у Черкаській області успішно закінчилось випробування теплогенератора на 3,2 мВт. Але поточне важливе завдання для заводу – підвищити цей показник до 6 мВт.

Характерною особливістю зернових комплексів «ARAJ»є поєднання пристроїв таким чином, щоб забезпечити роботу декількох процесів одночасно (приймання, сушіння, пересипання, видача зерна). У зернових комплексах «ARAJ» для транспортування зерна використовуються в основному норії, ланцюгові та шнекові транспортери. Розвантаження силосів може відбуватися за допомогою шнекових транспортерів. Компанія пропонує транспортне обладнання промислового призначення, що згодом забезпечує надійну, безперервну роботу навіть при дуже великій продуктивності.

Зерносховища «ARAJ» гарантують надійне та тривале зберігання зерна. Вони можуть встановлюватися окремо або рядами. Циліндричний корпус силосів зроблений з плоского або гофрованого оцинкованого сталевого листа. У силосах «ARAJ» є можливість примусової вентиляції зерна з вертикальним продуванням повітрям з самого низу до шарів, засипаних під дахом. Різноманітність розмірів силосів дозволяє створити безліч конфігурацій і дає можливість забезпечити відповідну місткість зернового комплексу залежно від місця, яке вже призначено для інвестиції.

Віталій Семенов, бренд­менеджер компанії «ВФК»:

За 26 років роботи компанія «ARAJ» збагатилася величезним досвідом в реалізації об’єктів на різних географічних широтах. Спеціалізуючись на будівництві зернових комплексів, компанія розробила власну технологію їх виготовлення та експлуатації. Знання про цілісний процес реалізації такого роду інвестицій дозволяють не тільки створювати елеватори, але й ділитися з інвесторами досвідом, консультувати на кожному етапі будівництва, супроводжувати при впровадженні його в експлуатацію.

Компанія має надійних багаторічних партнерів та клієнтів, зарекомендувавши себе як надійний виробник якісного обладнання. Окрім українського ринку, обладнання «ARAJ» дуже затребувана у країнах Прибалтики, Білорусії, Росії та Казахстані. І, повертаючись до специфічної комплексності цієї компанії, хочеться додати, що її об’єднання з «Unia Group» посприяло ще більшої уваги та залученню клієнтів: інтеграція у повний асортимент якісної польської сільгосптехніки та сільгоспобладнання.

«Волинська фондова компанія» також являється офіційним дилером польської компанії «Metal ERG».

Компанія виробляє високотехнологічні котли на біомасі серії Ekopal RM та повітронагрівачі Ekopal S, використання яких надає не лише позитивні екологічні наслідки, а й серйозні економічні переваги:

  • 100% заміна попереднього дорого пального;
  • можливість сушіння з використанням дешевого палива (солома, деревина, тирса, енергетична верба, брикети і т.д.);
  • висока ефективність до 85%;
  • легка регуляція температури і невелике її падіння між завантаженнями (макс. до 5°С);
  • в перерахунку використання соломи: 1000 м3 природнього газу = 3,5 т соломи;
  • просте і зручне обслуговування;
  • тривале зберігання тепла;
  • немає необхідності зливу рідини після закінчення опалювального періоду;
  • використання: сушіння збіжжя, кукурудзи, трав, овочів, деревини (без ризику отруєння харчових продуктів вихлопами).

Журнал "АгроЕліта", №3, березень 2015 року