(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Міцні розкидачі від «Волинської фондової компанії» для інтенсивних технологій

22 Грудень 2014

Серед всього різноманіття розкидачів мінеральних добрив, в СТОВ «Україна» (Тернопільська обл., Під волочиський р-н) обрали надійні, міцні машини MX950H польського виробника UNIA Group. В 2009 році купили перші машини, а в цьому році потребу в осінньому та весняному підживленні на 15 тис. га закривали вже 12 розкидачів MX950H. Очевидно, що тест на надійність MX 950H пройшли. Але чому фахівці СТОВ «Україна», господарства, яке підтримує ледь не весь Підволочиський район та є аграрною перлиною Західної України, обрали саме ці, недорогі польські розкидачі, якщо на ринку є десятки інших пропозицій?

В «Україні» дотримуються інтенсивної технології вирощування культур, вкладають в землю багато, але отримують в стократ більше. Відповідно до технології, техніка тут – добротна, потужна, з великим запасом міцності. Саме ці характеристики, в першу чергу, поважають в господарстві. Поряд з технікою від розкручених мегапопулярних світових брендів, на полях «України» працює техніка не менш відомого польського бренду UNIA, яка, проте, задовольняє всі потреби господарства та є безпрецедентно надійною.

Сегмент якісної техніки за розумною ціною

В цьому контексті, з огляду на сезонність робіт, цікавими є навісні розкидачі мінеральних добрив UNIA MX 950H. Ці машини, безперечно, найбільш яскраві представники нової ніші сільгосптехніки, недорогої, але якісної.

«Розкидачі МХ – це міцні та надійні машини. – говорить Ярослав Господарський, головний агроном СТОВ «Україна». – Раніше ми використовували німецькі розкидачі міндобрив, які дозволяли вносити якісно, але, з іншого боку, були складні в налаштуванні. Наші потреби повністю задовільнили розкидачі мінеральних добрив MX 950H від провідного європейського виробника UNIA, тому не було сенсу переплачувати за обладнання, яке коштувало вдвічі дорожче від польського розкидача».

Богдан Квятковський, головний інженер СТОВ «Україна» додає: «Розкидачі виробництва відомих західноєвропейських компаній – це хороші машини, але мають механізми, незастосовувані в нашому господарстві. Відомо, що чим складніша машина, тим більша у неї імовірність вийти з ладу. За 7 років експлуатації розкидачів MX проблем з ними не мали. Машини, які ми купили першими, працюють на рівні з новими».

На додачу, рівномірність розкидання MX 950H краща, ніж в розкручених брендів, про що зазначають фахівці господарства. То чому б не перейти на ці моделі? За ціну, яку пропонує «Волинська фондова компанія», навряд чи можна знайти розкидач з якісного металу, який бездоганно працює.

В результаті, за 7-10 днів роботи розкидачі міндобрив MX 950H обробляють всі 15 тис. га господарства. За зміну (10 годин роботи) один розкидач закриває 200-250 га.

Окрім 12-ти розкидачів MX 950H, в господарстві знаходиться причіпний розкидач RCW місткістю 10 тис. л, придбаний також у «Волинської фондової компанії».

Олег Крижовачук,

директор СТОВ «Україна»

— «Волинська фондова компанія» є одним з найдавніших та надійних наших партнерів, з яким працюємо вже років сім. Тут ми купуємо всю техніку «зеленої лінії» KUHN, а саме косарку, валкоутворювачі, ворушилку, рулонний прес, а також садову техніку. Щороку купуємо по 2-3 розкидачі міндобрив UNIA. Спеціалісти нашого господарства швидко знайшли спільну мову з «Волинською фондовою компанією» - нам працювати комфортно.

Секрет металу UNIA

Фахівці «Волинської фондової компанії» наголошують: якість виконання робіт навісним розкидачем МХ не поступається брендовій техніці аналогічного класу. «У розкидачів MX точність внесення добрив навіть вища, аніж у кращих світових брендів. – говорить Андрій Бойко, менеджер зі збуту «Волинської фондової компанії» по західному регіону.

Продукти польського виробника сільгосптехніки UNIA Group належать до середнього цінового сегменту, вироби не такі дорогі, проте аналогічні за якістю роботи іншим європейським брендам. Оголошене поєднання «ціна/якість» не є маркетинговим ходом, бо виникло не на порожньому місці. Коріння UNIA Group сягає 1882 року, зараз група володіє п’ятьма заводами, які розташовані не лише в Польщі, а й в інших країнах Європи. За рахунок застосування новітніх виробничих ліній та шведського металу, порівняно недорогої робочої сили, UNIA продукує техніку, яка вже завоювала не лише Польщу та Україну, але й постачається до 60 країн світу, серед яких Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Скандинавські країни.

Характеристики розкидачів мінеральних добрив

MX 950H здатен вносити мінеральні добрива на змінну відстань, від 10 до 24 м, ширина варіюється зміною кута розташування лопатки. Норма внесення теж змінна, від 30 до 1000 кг/га, варіюється шляхом зміни ширини заслінки зусиллям гідроциліндру. Виріб виконаний із міцної шведської сталі. Спосіб фарбування – порошковий, традиційний для сучасних машинобудівних компаній. Фарба, що міцно тримається на металі, грає величезну роль у довговічності машини, що особливо важливо в умовах постійного контакту з агресивними гранулами. Майстерна збірка поєднала ці компоненти в якісний та недорогий виріб. Нові розкидачі обладнані посиленим редуктором, що підвищує надійність машини та її довговічність.

«Ім’я компанії теж коштує. UNIA не бере за своє ім’я стільки грошей, як інші розкручені бренди», – говорить А.Бойко. – Нам відомі приклади, коли лише приписка на виробі імені більш відомого бренда, який, фактично, вироблений іншою компанією, здорожчував техніку на 20%».

MX 950H є невеликим розкидачем міндобрив. На випадок потреби в більших машинах, «Волинська фондова компанія» пропонує розкидач мінеральних добрив MXL 3000. Особливістю цієї машини є подача добрив не через щілину, а шнеком. Шнек робить розкидач нечутливим до мікро- та макрорельєфу поля, гарантує подачу добрив чітко, не залежно від швидкості трактора та зменшує похибку розкидання. Причіпні розкидачі від UNIA Group так само надійні, як і їх легші попередники, і так само комплектуються комп’ютером, функція якого – розрахувати дозу добрив в залежності від швидкості руху трактора в будь-який момент часу.

Попит на польську техніку UNIA на підйомі

Вже кілька років продавці сільгосптехніки фіксують ріст зацікавленості аграріїв до техніки середнього цінового сегменту, яка походить, переважно, з європейських слов’янських країн. Але не вся техніка середнього цінового сегменту еквівалентна по якості. Польська техніка – один з лідерів у своєму сегменті. Навісні розкидачі MX 950H яскраве тому підтвердження.

Так, у ВФК зазначають: попит на розкидачі добрив UNIA MX зростає: хто купив MX 950H, придбає такий самий ще. Окрім надійності самої машини, «Волинська фондова компанія» пропонує хороший сервіс. «Ми маємо одну з найбільших серед українських дилерів сільгосптехніки мереж складів, на яких знаходиться вдосталь запчастин. – говорить А.Бойко. – Наш сервіс реагує на кожен запит якомога швидше, адже ми розуміємо: задоволений аграрій захоче мати з нами справу і надалі».