(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля KUHN від "Волинської фондової компанії"

13 Жовтень 2014

На пленарній частині гостей вітав керівник  ТОВ «Україна»,  Герой України, заслужений працівник сільського господарства України Крижовачук Олег Петрович, який незмінно керує господарством уже понад 28 років. ТОВ «Україна» є одним з найкращих господарств нашої держави, має в обробітку 14813 га. землі. Лише за останні роки в господарстві збудовано племінний завод з розведення вітчизняних порід корів, створено племінний репродуктор із розведення свиней, уведено в дію потужний елеватор, посаджено три види фруктових садів, закладено будівництво фруктосховища, розрахованого на 4 тис. тонн фруктів. Показникам врожайності ТОВ «Україна» може позаздрити будь яке підприємство: в середньому 100 ц/га пшениці. Не забуває підприємство й про соціальну сферу 23 сіл, де воно орендує землю. Забезпечує потрібним школи, садочки, церкви, дитячі футбольні команди, своєчасно виплачує орендну плату та зарплату селянам, створює нові робочі місця.

На демонстраційному полі учасники дійства стали свідками відмінної роботи техніки від «Волинської фондової компанії». Компанія «ВФК» на ринку агротехніки з 1993 року, крім техніки KUHN, «ВФК» пропонує сільськогосподарські машини від інших відомих брендів, має шість філіалів по всій Україні. Потужна сервісна служба та одні з найбільших складів запчастин в Україні дають можливість швидко реагувати на потреби клієнтів. Крім власне техніки, компанія пропонує своїм клієнтам різноманітні кредитні та лізингові програми.

Представник ТОВ «KUHN Україна» Віктор Павлович Сич розповів про машини, які пропонує KUHN українським сільгоспвиробникам. Гості заходу отримали безліч корисної та цікавої інформації, зокрема і про новітні розробки компанії, як кажуть, з перших вуст. На сьогодні KUHN має 10 заводів у різних країнах світу. Загальний обіг компанії в минулому році склав 1 млрд. 047 млн. євро, було продано понад 65000 одиниць техніки. Компанія KUHN динамічно розвивається, за останні шість років вона подвоїла свої обороти. Це свідчить про високу довіру сільгоспвиробників усього світу до техніки KUHN. Компанія вкладає значні кошти - понад 4% витрат - в інноваційні розробки, а також є власником понад 1600 патентів.

«Волинська фондова компанія» обрала для демонстрації техніки KUHN околиці села Скорики не випадково, адже на полях ТОВ «Україна» працює чимало «французів»: пан Крижовачук досить прискіпливо підходить до вибору техніки для свого господарства, але техніці KUHN таки довіряє.

Крижовачук Олег Петрович: - У нашому господарстві працює багато різної техніки, щороку купуємо нову. Всю «зелену лінію» ми довірили виключно техніці KUHN, і не помилились - працює ідеально. Придбали у «ВФК» косарку-плющилку FC 353, ворушилку GF 6502, граблі-валкоутворювачі GA 6002, а також прес-підбирач VB 2160. Нарікань ні на техніку, ні на роботу «ВФК» немає. Техніка прибуває вчасно, сервісна служба відмінно запускає її в роботу. Тому і надалі плануємо купувати техніку у надійного, перевіреного партнера - у «ВФК».

Пропонуємо читачам огляд техніки, що була представлена в полі.

Плуг Multi-Leader 

Парад техніки відкрив восьмикорпусний плуг Multi-Leader. Цей напівнавісний оборотний плуг  призначений для основного обробітку ґрунту за традиційною технологією з оборотом пласта на глибину до 35 см. Плуги Multi-Leader спроектовані для роботи з тракторами до 360 к. с. Міцність плугів гарантується надійною рамою механіко-зварної конструкції. Зміна ширини захвату кожного корпуса 35, 40, 45, 50 см дозволяє оптимально підлаштовуватись під різні ґрунти та потужність трактора. Корпуси захищено від поломок розривними гвинтами, що дозволяє трактористу без сторонньої допомоги швидко замінити гвинт і продовжити роботу. Для плуга характерні одні з кращих показників на ринку: просвіт під рамою – 80 см та відстань між корпусами, що становить 102 см.

Сівалка PLANTER 3М

Точність висіву гарантує сівалка Kuhn Planter 3M. Вона була створена для однонасіннєвого точного висіву просапних культур за класичною технологією. Анкерний сошник дозволяє відслідковувати рельєф і забезпечує високу точність глибини висіву, що регулюється мікрометричним гвинтом. Сівалка обладнана системою внесення добрив з двома бункерами по 260 л. Комп’ютер KMS дозволяє відслідковувати висів насіння кожної секції, виставляти норму висіву на гектар для контролю кількості висіяного насіння (на 1 гектар), кількість засіяних гектарів. Унікальність даних сівалок полягає в тому, що вони не мають великої кількості вакуумних шлангів, які йдуть до кожного висівного апарату. На сівалках встановлено одну спільну вакуумну магістраль, яка створює однакове розрідження по всій ширині рами й процес присмоктування насіння на зовнішніх секціях не погіршується. Однакова відстань між насінням гарантується завдяки низькому розміщенню висівного диска,висота падіння насіння 10 см. Можливість змінювати ширину міжряддя від 45 до 75 см  – дозволяє висівати всі просапні культури.

Кормозмішувач EUROMIX І

Кормозмішувачі EUROMIX І призначені для приготування кормів для ВРХ на тваринницьких фермах. Конструктивною особливістю є новий змішувальний шнек, що приводиться в дію унікальною коробкою швидкостей. Форма корпусу, положення і профіль шнеків, ручне регулювання контурних ножів спеціально створені для прискореного подрібнення та рівномірного змішування. Вікна роздачі знаходяться попереду праворуч або ззаду ліворуч. Наявна незалежна рама з електронною системою простого зважування в стандартній комплектації, а також електрона система програмованого зважування в якості додаткового обладнання з графічним екраном і підказкою дій оператора. Наглядовий місток забезпечує візуальний контроль процесу змішування.

Розкидач міндобрив AXIS 30.1.

AXIS 30.1. - унікальний розкидач, що не має аналогів! В ньому застосовано багато запатентованих інноваційних рішень, що дозволяють йому рівномірно і якісно вносити міндобрива по всій площі. Унікальна система CDA (Coaxial Distribution Adjustment) – особлива змінна форма отвору, через який міндобрива потрапляють на розкидаючі диски, що дозволяє рівномірно подавати добрива й змінювати точку їх падіння на розкидаючі лопатки. Завдяки цьому відбувається  рівномірний розподіл по площі. Система контролю потоку DFC дозволяє без проблем задавати норму на розкидачі добрив, необладнаних електронною системою управління (AXIS K/D/C). Слідом за зміною потоку, є можливість змінювати пропорційно норму розкидання. 

Мульчувач KUHN RM

Мульчувачі фірми Kuhn – одні з кращих. Вони застосовуються для подрібнення рослинних решток та рівномірного їх розподілення по полю. Це, в свою чергу, сприяє відмінному удобренню ґрунтів. Мульчувач може навішуватися як попереду, так і позаду трактора. Від ВВП трактора передається крутний момент на редуктор мульчувача. Редуктор передає його через привідний механізм на вал із подрібнювальними молотками, який при обертанні подрібнює рослинні рештки. Вал із подрібнювальними молотками обертається проти руху трактора, чим досягається краще подрібнення решток. RM обладнаний горизонтальним ротором, завдяки чому машина є універсальною. Ротори обладнані Y-подібними або молотковими ножами, забезпечують стабільну роботу й відмінне розкидання рослинних залишків. Особливостями мульчувачів KUHN є те, що молотки в них на валу встановлені по спіралі, що забезпечує рівномірну та безперебійну роботу агрегату. 

Обприскувач ATLANTIQUE 3200

Причіпний штанговий обприскувач ATLANTIQUE 3200 призначений для хімічної обробки посівів сільськогосподарських культур та їх захисту від шкідників і хвороб.

Рама обприскувача і основний бак сконструйовані таким чином, щоб ідеально розподілити навантаження на вісь і зменшити тиск на зчіпний пристрій. Бак об’ємом 3200 л виготовлений із високоякісного поліестеру. Зсередини бак має гладку поверхню, що запобігає осіданню на стінках хімічних речовин. Всередині бак має перегородки для гасіння коливань, що створюються рідиною під час руху обприскувача. Мембранно-поршнева помпа зі стабільним тиском 20 Бар з приводом від ВВП трактора постійно забезпечує подачу рідини в потрібній кількості до штанги обприскувача. Штанги виготовлені із алюмінієвого сплаву, що має високу корозійну стійкість та невелику вагу, та складається з семи секцій, які можна при потребі відключати посекційно. Штанги обладнані 4-х кратним тримачем форсунок, що дозволяє швидко перелаштовувати обприскувач на роботу з різними культурами. Штанга встановлена на паралелограмній навісці з гідропневматичними амортизаторами, що допомагає плавно гасити навантаження на штангу при роботі обприскувача на нерівній поверхні поля.

«Зелена лінія»

На іншому полі гостей чекала «Зелена лінія» від KUHN. Глядачам детально розповіли та продемонстрували в роботі 4 одиниці техніки: косарку-плющилку, причіпну ворошилку, граблі-валкоутворювач та прес-підбирач.

Причіпна косарка-плющилка FC 353 RGC розроблена таким чином, щоб якнайкраще відповідати вимогам виробників сільськогосподарської продукції з усіх країн світу. Підвіска машин і надійна трансмісія є головними перевагами цих моделей косарок-плющилок. Косарка FC 353 має ширину захвату 3,5 м й може утворювати валок шириною від 1,2 до 2,7 м. Косарки забезпечують комфорт та ефективність використання і можуть швидко переключатися з положення для формування валків в положення для широкого укладання скошеної маси.  Машина обладнана лише одною бічною рукояткою, що забезпечує одночасне регулювання обох сторін. Корпус ротора плющилки оснащений чотирма сайлентблоками, завдяки чому нівелюється вібрація та механічна дія на конструкцію. Ще однією особливістю цих косарок-плющилок є наявність нового редуктора GORODYNE з поворотним напівкорпусом та вбудованим маслонасосом  для кращого охолодження і змащення, що значно сприяє зниженню експлуатаційних витрат. Найважливішим елементом косарки є ріжуча балка, яка у даних косарок просто неперевершена та оснащена:

  • високоміцними підшипниками встановленими у закриті корпуси з ідеальною герметизацією;
  • системою захисту зубчатих передач при зіткненні з перешкодами PROTECTADRIVE;
  • шестернями великого діаметру з високоміцної кованої сталі.

Причіпна ворушилка GF  володіє усіма функціями, необхідними для високоякісного ворушіння без зайвих технологічних деталей, у чому на власні очі змогли переконатися гості Дня поля, організованого «Волинською фондовою компанією». Призначені ворушилки для рівномірного розкидання підв’яленого сінажу й сіна з валків, з метою прискорення його висихання. Ідеально підходять для використання з тракторами малої потужності, забезпечують якісне ворушіння на нерівних ґрунтах. Ця навісна сіноворушилка з роторами малого діаметру має невелику транспортну ширину, габарити та ідеально підходить для довгих, важких кормових рослин. Надійність корпусів машини обумовлена опорою на дворядкові кулькові підшипники великого діаметру. Ретельно ущільнений корпус ротора запобігає витоку змазки та попаданню брудних речовин. З'єднання Digidrive складається з двох багатопальцевих приводів, виготовлених із загартованої, термообробленої стали. Така конструкція надзвичайно стійка до зносу і забезпечує феноменально довгий термін служби.

У рамках Дня поля свої можливості продемонстрували також причіпні граблі-валкоутворювачі GA 6002. Ця техніка призначена для формування валків при сінозаготівлі. Модель дозволяє формувати одночасно до двох валків, є надзвичайно легкою у використанні та маневруванні. Запатентовані інноваційні рішення, такі як двоступінчастий редуктор MASTERDRIVE, вигнуті подвійні промені для граблин з тангенційним встановленням, автоматичний розділювач валків, само стабілізуючі візки роторів збільшують продуктивність та термін служби машин і зменшують витрати на техобслуговування.

Прес-підбирач VB 2160 має змінну камеру, що дозволяє формувати рулони діаметром від 0,8 до 1,6 м., з обв’язуванням шнуром або сіткою та характеризується:

  • дуже великим потенціалом продуктивності завдяки підбирачу шириною 210 см та варіокамері PROGRESSIVE, яка містить 3 вальці та 5 пасів;
  • чудовою якістю тюків по всьому їх об’єму;
  • здатністю відмінно тюкувати різноманітні культури;
  • довговічністю та надійністю.

Прес-підбирач VB 2160  керується за допомогою розташованого в кабіні пульта управління AutoPlus.

День поля від «Волинської фондової компанії» видався на славу! Усі гості заходу отримали чудову нагоду ознайомитися з якісною, європейською технікою, на власні очі переконатися у відмінній роботі кожного агрегату, а також почерпнути корисну та ексклюзивну інформацію.

Журнал "Агробізнес Україна", №5, жовтень 2014 року