(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Співпраця з «Волинською фондовою компанією» – шлях до успіху «Вінницької промислової групи»

01 Жовтень 2014

28 серпня цього року «Волинська фондова компанія» (ВФК) провела «День поля UNIA» на Вінниччині на одному з полів «Вінницької промислової групи» поблизу міста Немирів. Участь у цьому заході взяли як представники великих агровиробників, так і фермери з різних областей України.

Мета «Дня поля UNIA» - познайомити присутніх з технікою відомого польського виробника – компанією «UNIA group», яка на сьогодні пропонує в Україні оптимальне співвідношення ціна/якість для сільськогосподарської техніки.

Впровадження нових сучасних технологій обробітку ґрунту, використання насіння та пестицидів від провідних компаній світу вже в перший рік дало можливість «Вінницькій промислововій групі» отримати рекордні врожаї на Немирівщині. Але все має застосовуватися в комплексі, в тому числі з використанням сучасної продуктивної техніки.

Демонстрація техніки пройшла в складних умовах – важке поле після дводенного дощу. Але це не завадило продемонструвати (а навіть навпаки, підкреслило) переваги сільськогосподарської техніки виробництва «UNIA group».

Варто зазначити, що компанія UNIA для своєї техніки використовує найкращу сталь: шведську і спеціальну сталь UNIA з бором.

Отож, усі присутні мали нагоду побачити: плуг VIS XL 7+1, напівнавісний посівний агрегат Atlas 6, сівалка Mazur, розкидач мінеральних добрив MXL 3000, обприскувач Europa 3024, подрібнювач Kornik XL 2,8, дискова борона CUT XXL 6, прес-підбирач Z-511, розкидач органічних добив TYTAN-24.

Напівнавісний оборотний плуг VIS XL7+1

Вогкий та в’язкий грунт не став на заваді для міцного, виготовленого з високоякісної сталі плуга VIS 7+1, який викликав захоплення якісною оранкою навіть у таких екстремальних умовах (два дні дощу та стерня по коліно не стали завадою для відмінного результату) - оранка на 30 см з якісним оборотом пласта та чудовим закриттям рослинних решток!!!Саме такий якісний результат можливий завдяки так званому «повному гвинту» - подовженому скандинавському відвалу. 

Рама плуга, 180*180 см, з якісного товстостінного суцільнотягнутого профілю дозволяє встановлювати до 9 корпусів. Ширина захвату регулюється: 36, 42 та 48 см/корпус. Для роботи плуга необхідно мати трактор потужністю 300-320 к. с. Відстань під рамою – 85 см та відстань між корпусами – 100 см є надзвичайно важливими показниками, адже свідчать про можливість плуга працювати на полях з великою кількістю рослинних решток. На ринку плугів такого типу це одні із найкращих показників! Стандартно плуг комплектується кукурудзяними передплужниками. Більше того, VIS 7+1 добре зарекомендував себе як плуг для великих об’ємів робіт, у будь який умовах, міцний та стабільний, довговічний та надійний – незамінний помічник у господарстві.

Агрегат передпосівного обробітку ґрунту UNIA Atlas 6

Шестиметровий агрегат передпосівного обробітку ґрунту Atlas 6 - це сім рядів робочих елементів, що дозволяють виконувати передпосівний обробіток на глибину до 12 см одночасно з сівбою за один прохід. Передній струнний вал обладнаний лезами, навареними по спіралі для розрізання грудок землі. Одними із ключових переваг на користь Atlas 6 це відмінна якість роботи у поєднанні з надійністю та довговічністю – агрегат здатний ідеально підготувати насіннєве ложе на глибину від 0 до 12 см з точністю виставлення 0,5 см – неперевершений показник!Такий показник досягається завдяки паралелограмній підвісці секцій робочих лап. Також високоякісні матеріали, такі як шведська сталь та цільнотянутий профіль запорукою високої зносостійкості, довговічності та надійності. Унікальною особливістю цих машин є те, що подвійний задній вал прикочуючих котків є самоочисним. Крім того, він сепарує грудки таким чином, що більші з них опиняються на поверхні, що зменшує ерозію ґрунту. У варіанті без сівалки для агрегату достатньо трактора до 180 к. с.

Сівалка MAZUR 1100/6,0D

Шестиметрова універсальна механічна сівалка для висіву зернових культур рядним способом має бункери для насіння ємністю 1100 л. Завдяки цьому є можливість одночасно висівати насіння та добрива. У сівалці можна легко регулювати як ширину між сошниками, так і норму висіву та тип насінин, що дозволяє сіяти від 1 до 400 кг насіння на гектар.

Дводискові поперемінні самоочисні сошники гарантують якісний висів у всі типи грунту. Окрім цього, центральна система дотиску сошників забезпечує закладення насіння на однакову глибину і, відповідно, рівномірні дружні сходи.

Важка дискова шестиметрова напівнавісна борона UNIA CUT XXL 6

CUT XXL 6 - класична дискова Х - подібна борона з потужною рамою. З успіхом використовується як для основного обробітку грунту, так і для лущення, і для передпосівного вирівнювання. Навантаження на диск у бороні – 115 кг. За рахунок пустотілої рами, в яку можна заливати воду, навантаження на кожен диск можна збільшити до 130 кг. Борона оснащена зубчастими дисками товщиною 6 мм і діаметром 660 мм, що сприяє роботі машини на глибину до 20 см. У бороні встановлено 4 секції дисків, розташованих хрестоподібно для кращого підрізання та перемішування ґрунту. Велике навантаження на диск забезпечує хороше проникнення дисків навіть у дуже твердий грунт. 

Розкидач мінеральних добрив UNIA MXL 3000

У розкидачі мінеральних добрив MXL плавне (безступінчасте) регулювання обертів шнека і плавна зміна дози внесення забезпечується гідравлічним регулятором. Ємність бункера становить 3000 л, а діапазон ширини розкидання – від 12 до 36 м. Дуже хорошу рівномірність висіву забезпечують саме розкидачі UNIA MXL. Це підтверджено високими показниками! Дозуючий шнек направляє струмінь грануляту на визначену точку висівних дисків, де він плавно прискорюються, що дозволяє викидати його малими порціями та отримати плоску траєкторію польоту – тим самим зводячи нанівець вплив вітру – завдяки цьому добрива розсіваються дуже точно, рівномірно та економно. Розкидачі мають надійну систему антикорозійного захисту – фарбування спеціальними поліуретановими двохкомпонентними фарбами бункера та рами, а всі розкидаючі та регулювальні елементи виконані з нержавіючої сталі.  Додатково розкидач мінеральних добрив MXL може оснащуватися комп’ютером, котрий забезпечує точність дози внесення за будь-якої швидкості руху.

Розкидач органічних добрив UNIA TYTAN 24

Назва машини підібрана невипадково, адже розкидачу під силу справді титанічна праця. Вона полягає у забезпеченні полів органічними добривами, такими як різні види компостів, які можуть складатися з різних видів гною, торфу, пташиного посліду, тощо. З метою їх ефективного внесення і були створені універсальні розкидачі твердих органічних добрив TYTAN. Завдяки швидкозмінним адаптерам, а також дозуючим та утримуючим затворам кузова машина гарантує якісне та рівномірне розкидання, і, як результат, високу врожайність.  Модельний ряд даних машин складають: TYTAN 18, TYTAN 24, TYTAN 30. Гідравлічний привід транспортера забезпечує рівномірну подачу матеріалу (гною, торфу, вапна тощо). Ємність кузова розкидача TYTAN 24 – 18 тонн. Ширина розкидання – від 12 м до 20 м, залежно від використовуваного адаптеру. Розкидачі TYTAN уже давно користуються великою популярністю серед аграріїв, адже забезпечують прекрасну рівномірність розкидання та витримують норму внесення, надійні в роботі та прості в обслуговуванні. Що не менш важливо мають найкраще співвідношення ціна/якість/технічні можливості. Розкидач успішно працює на полях ТОВ «Іванівське», ТзОВ «Агролан Крупець», агрофірми «Камаз-Агро», ТОВ «ИДЕК-2006», агрохолдингу «Приват-Агроцентр», ВАТ «Насінневе» та інших, які придбали TYTAN у «ВФК».

Причіпний обприскувач Europa 3024

Причіпний професійний обприскувач Europa 3024 поєднує в собі чимало переваг, основними з яких є його висока продуктивність, надійність, відповідність сучасним технологіям та висока рентабельність. Машина оснащується поліестеровим баком, ємністю 2500, 3000 або 4000 літрів, і штангами від 18 до 28 метрів. Обприскувач має неперевершену систему стабілізації з можливістю примусового нахилу штанги при роботі вздовж схилів з амортизацією в двох площинах, що гарантує відмінну стабільність штанги навіть при наїздах колесами на горби чи попаданні в ями. Верхнє дишло оснащене системою автоматичного копіювання рельєфу поля. Високу надійність, продуктивність та підвищення робочої швидкості додатково забезпечує пневмопідвіска, яка здійснює гасіння коливань при роботі та додатково захищає всі вузли та елементи від ударів. Також, обприскувач оснащений системою електронного управління на платформі Isobus, що дозволяє підключати комп’ютери управління автоматичного дотримання дози внесення та вмикання/вимикання секцій зрошення.

Обприскувач має бак для чистої води для промивки системи та бачок чистої води для миття рук.

Подрібнювач рослинних решток Kornik XL 2,8

Для універсального подрібнення компанія UNIA створила спеціальну машину Kornik. Окрім подрібнення пожнивних решток, Kornik XL 2,8 може подрібнювати зрізані гілки дерев та кущів. Залежно від необхідності, робочими елементами можуть бути ножі для здрібнювання трави й соломи або молотки, коли треба подрібнювати гілки та сучки кущів. Kornik характеризується міцною витривалою рамою, потужним ротором та наявністю заднього опорного валу уже в стандартній комплектації.

Робоча ширина захвату варіюється від 115 до 280 см, відповідно необхідна потужність трактора - від 45 до 105 к. с. Регулювання висоти зрізання здійснюється зміною положення опорного валу.

Прес-підбирач Z-511

Прес-підбирач  Z-511 купують як великі господарства, так і одноосібники. Конструктивно проста та, водночас, якісна машина виготовлена за ліцензією німецької фірми DEUTZ-FAHR і призначена для підбирання валків сіна трави та соломи й пресування їх у тюки прямокутної форми з обв’язуванням шпагатом. Z-511 також характеризується чистим та якісним збиранням скошеної маси; підбирач легко справляється як з високим валком соломи, так і з тонким покосом сіна. Великий діаметр підбирача перешкоджає захопленню сторонніх предметів(каміння і т.д.). Вхідний шнек забезпечує безперебійну і рівномірну подачу маси до нагортача, який розправляє її в камері пресування, що запобігає забиванню навіть при максимальній інтенсивності подачі. Прес здатен робити тюки різної довжини, від 0,3 до1,3 м, з різним ступенем стиснення: 10, 20, 25 кг. Необхідна потужність трактора – 30 к. с. Робоча швидкість прес-підбирача – 5-10 км/год. Безвідмовну роботу Z-511 забезпечує в’язальний апарат від німецької компанії Rasspe, що робить машину надійним помічником для тюкування.

На Дні поля «Волинської фондової компанії» були також продемонстровані два агрегати французької компанії Agrisem: ґрунтообробний дисколаповий агрегат Maximulch 4,5 і глибокорозпушувач ґрунту Cultiplow. Агрегат Maximulch Gold 4, 4.5 м – комбінація важкої дискової борони та глибокорозпушувача, обладнаного катком для подрібнення грудок та збереження вологи. Вимога до потужності трактора – 330…360 к.с., наприклад Fendt 936 або Challenger MT 685D.  Глибокорозпушувач грунту Cultiplow розпушує грунт за допомогою унікальних лап без змішування слоїв на глибину до 45см. Ширина захвату - від 4,5м до 8,0м для тракторів потужністю від 350 до 550 к.с.

Про реальні результати співпраці з «Волинською фондовою компанією» говорить виконавчий директор ТОВ СХК «Вінницька промислова група» (м. Вінниця) Віктор Драчинський:

Техніка демонструється на полях «Вінницької промислової групи», яка є партнером «ВФК». «Вінницька промислова група» обробляє 3500 га землі. Цього року ми посіяли 2 тис га озимої пшениці, 500 га ярої пшениці і 500 га вівса. На полі, на якому проводився «День поля UNIA», цього року врожайність озимої пшениці становила 100 ц/га, ярої – 68 ц/га, а вівса – 60 ц/га. З «ВФК» працюємо уже 4 роки. За час співпраці придбали у компанії 6 прес-підбирачів Z-511 та розкидач органічних добрив TYTAN 24 польського виробництва UNIA. Техніка працює відмінно!Приємно працювати з висококваліфікованими спеціалістами, зокрема працівниками відділу сервісу та запасних частин. У майбутньому плануємо й надалі купувати техніку та запасні частини у «ВФК», адже цінуємо нашого партнера передусім за надійність.

Журнал "Агробізнес Україна", №5, жовтень 2014 року