(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Техніка для картоплярства від "Волинської фондової компанії"

17 Вересень 2014

Понад 250 представників виробників та переробників картоплі з різних областей країни взяли участь у заході, а офіційно відкрив його міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка. Крім традиційних демонстрацій картоплі у полі та науково-практичних лекцій від спеціалістів галузі, учасники відвідали спеціалізовану виставку техніки для картоплярства. Технічні здобутки українським картоплярам демонструвала добре відома загалу «Волинська Фондова Компанія», яка більше 20-ти (!) років забезпечує АПК новітньою технікою світових брендів. Вона також стала співорганізатором свята.

Отож, були представлені технічні рішення для картоплярства польської компанії UNIA, а саме картоплесаджалка KORA, картоплезбиральний комбайн PYRA 3000 та картоплекопачка WEGA 1600. Детально про кожен агрегат розповіли провідні спеціалісти компанії.

Картоплесаджалка KORA

Автоматична саджалка картоплі KORA є сучасним зразком професійної техніки для картоплярства. Даний агрегат буває двох/чотирьох рядний, навісний/причіпні, з/без протруювача, з/без внесенням міндобрив. Дає можливість регулюватися на 15 різних відстаней в рядку, тобто можна по необхідності виставити відстань картоплини від картоплини. Багато сівалок на ринку висаджують по дві-три картоплини в одну лунку. В даному випадку конструкція висіваючих чаш побудована таким чином, що завжди кладе одну картоплину. Здвоєння/строєння виключене.

У стандартній комплектації картоплесаджалка оснащена чашечками для картоплі розміром 35-60 мм. Якщо Ви садите картоплю інших розмірів, треба замовити відповідні чашечки.

Автоматичне копіюючи колесо гарантує однакову глибину висадки. Задні нагортаючі диски формують гребень, а регулювання дозволяє на будь-яких типах грунтів досягнути максимального результату.

KORA гарантує високоякісний посів. Це європейська якість за доступною ціною. Агрегати, які брали участь в демонстраційних показах, можна придбати за нижчою ціною.

Картоплезбиральний комбайн PYRA 3000

Картоплезбиральний комбайн PYRA 3000 завдяки застосуванню багатьох сучасних рішень збирає картоплю при мінімальному показнику механічних ушкоджень з одночасним очищенням зібраних бульб від всякого роду забруднень.

Викопуючий адаптер агрегату має легкий доступ до регулювання глибини копання. Ножі, балансуюче укріплені з можливістю їх зрушування і розсовування. Викопуючий адаптер оснащений 3-елементним лемешем з можливістю установки кута нахилу. Бічні стінки комбайна оснащені роликами, що «втягують» бадилля. Відсіювач картоплезбирального комбайна оснащений прутками, покритими гумою, завдяки чому він не пошкоджує бульб.

Бункер для картоплі оснащений транспортером із перекладинами з гідравлічним приводом. Це дозволяє плавно розвантажувати картоплю на причіп. PYRA 3000 має висоту розвантаження до 3140 мм: у стандартній оснащенні комбайна PYRA 3000, на виході з бункера, встановлений еластичний рукав, що обмежує ушкодження бульб при розвантаженні на причіп. Комбайн обслуговується чотирма працівниками.

Гідравлічно керований поворот коліс полегшує повороти на краю поля, роботу на схилі, під›їзд до причепів для розвантаження та інші маневрені дії. Величину повороту показує показник, розташований на передній частині комбайна.

Розташовані спочатку і на кінці столу ряди дисків чистять картоплю і відсівають маленькі грудки землі та каміння. Біля стін столу знаходяться кишені, в які скидаються зібрані зі столу камені і грудки землі. Картоплезбиральний комбайн PYRA 3000 оснащений транспортером столу з гідравлічним приводом. Його швидкість можна легко регулювати ручкою, пристосовуючи її до існуючих умов. Управляти гідравлікою комбайна можна вручну або за допомогою електромагнітного управління з кабіни трактора.

В стандарті оснащені дишлом з гідравлічним управлінням, завдяки чому можна пристосувати комбайн до різних ширини міжрядь і тракторів.

Картоплекопачка Wega 1600

Копачка для картоплі серії WEGA, завдяки своїй універсальності знаходять широке застосування в сільському господарстві. Вона придатні не тільки для викопування картоплі. Після установки спеціального лемеша їх можна застосовувати при викопуванні овочів, наприклад, цибулі. Це агрегат, який навішується на три-точковій системі підвіски трактора.

Виконана на 3 плоских ременях (додатковий підсилює ремінь в центральній частині транспортера, а кожен другий пруток має оболонку). Це зменшує пошкодження і полегшує транспортування викопування картоплі. У додатковій комплектації на WEGA 1600 є можливість встановити дотискувальної вал, який вирівнює землю під падаючі бульби або овочі, що полегшує і прискорює їх збір.

Встановлені дискові ножі ефективно відрізають бадилля і підбираючу борозну. Плавне регулювання висоти дискових ножів дозволяє пристосувати копач до різних умов роботи. Копач має надійне кріплення дискових ножів, яке гарантує надійну і безаварійну роботу.

Журнал "АгроЕліта", №9, вересень 2014 року