(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Прес-підбирач Z-511 від «ВФК» – машина із присмаком сіна

27 Червень 2014

Незвичайність ТОВ «Агрофірма «Весна-2011» (Київська обл., Макарівський р-н) полягає в двоїстості типу цього підприємства. З одного боку, це – єдина юридична особа, що займається ягодами та садами, з іншого – ініціатор, модератор та учасник однойменного кооперативу. В 2011 р. компанію на 500 га запустілих земель, що за 40 км від Києва, започаткувала група однодумців, котрі раніше не мали відношення до сільського господарства. Зараз продукція агрофірми «Весна-2011» продає сама себе: клієнти цінують плановість поставок та високу екологічність фруктів та ягід, підтверджену лабораторними експертизами.

Техніка, що всім вгодила

В перший же рік діяльності, після закладення 6 га полуниці, менеджмент агрофірми зіштовхнувся з проблемою обробітку, здавалося б, такої незначної кількості земель, чого виявилось надто багато для догляду плодово-ягідних насаджень. Було прийнято рішення запрошувати до співпраці інші компанії на правах кооперації, з наданням в користування земельних угідь, складських приміщень та технічним супроводом, у разі потреби.

Таким чином, виникла потреба в універсальній, надійній та недорогій техніці, яка б, проте, була в змозі забезпечити високотехнологічні потреби сучасних садівників та ягідників. Знаково, що флагманом поставок техніки до «Весни-2011» стала «Волинська фондова компанія», яка за три роки співпраці укомплектувала технічний парк агрофірми на 60%.

Чесна конкуренція

Діяльність «Весни-2011» побудована на чесності. Ця риса виявляється, зокрема, і в закупівлях техніки, які керівництво кооперативу організовує в рамках відкритого тендеру, коли за одним столом збираються представники кількох компаній. В багатьох випадках тендер вигравала «ВФК». Саме її техніку у «Весна-2011» частіше від усіх визнавали оптимальною.

Таким чином, зокрема, компанія придбала в 2013 р. пружинну борону UNIA Akcent для закриття вологи на зернових посівах робочою шириною захвату 12 м. «Якщо порівнювати з простою дисковою бороною, ця показала себе краще. Борона UNIA не тільки добре розрихлює грунт, але й краще витягує бур’яни», – говорить Олексій Прищепа, агроном господарства по зерновим культурам.

Агрофірма «Весна-2011» також використовує навісний розкидач мінеральних добрив MX-1600 та бочку Meprozet з двома розподільниками («ложками») для зрошення ягід, саду та декоративних рослин, а також для заправки обприскувача, які були придбані у "ВФК".

Перлина сіна

Для забезпечення потреб в сінозаготівлі, «Весна-2011» придбала прес-підбирач Unia Famarol Z-511, без перебільшення, зірку машин свого класу.

Цей прес купують, здається, всі, від великих господарств до одноосібників. Причина проста - одноосібник відіб’є вартість машини за один сезон на наданні послуг в тюкуванні. Юридичним особам прес служить вірою і правдою роками.

Недорога, конструктивно проста, але, водночас, якісна машина припала до душі і працівникам агрофірми «Весна-2011». «Прес зручний в регулюванні, здатен робити тюки різної довжини, і 70, і 50 см, з різною ступінню стиснення: 10, 20, 25 кг», – говорить агроном О.Прищепа. Габарити тюка можуть коливатися в межах 0,36 х 0,46 х 0,3..1,3 м – як зручніше для господарства (наприклад, деякі птахівники цілеспрямовано зменшують вагу тюків, щоб ними могли оперувати жінки).

В перший рік Z-511 тюкував пшеничну та житню солому, зробив до 60 тонн. Звичайно, це небагато, за відгуками деяких господарств машина здатна пресувати по 4 тис. тонн за сезон, при цьому відмінно себе почувати. На пресуванні соломи важливою характеристикою преса є ширина підбирача, 1,8 м, що дозволяє пресувати навіть широко розісланий валок соломи; стандартно, прес укомплектований гумовим підгортувальним колесом, котре забезпечує підгрібання ще й ширшого валка.

Тюкувач сумісний з широким спектром тракторів. У агрофірмі «Весна-2011» машина агрегатується з тракторами, відповідно до ситуації, 79 та 130 к.с., однак було б достатньо і тягача потужністю в 30 к.с.

Безвідмовну роботу Z-511 забезпечує в’язальний апарат від німецької компанії Rasspe Systemtechnik GmbH, який славиться своєю надійністю.

Поряд з тим, в Z-511 нема електроніки та інших складних елементів, майже будь-яка деталь може бути швидко знайдена на ринку та замінена силами господарства. Для зручності користування, прес-підбирач оснащений лічильником тюків, що усуває потребу у людині-рахівнику для підрахунку тюків за зміну.

Робочі органи та захисні кожухи Z-511 виконані з високоякісної сталі, що, як показує український досвід, дозволяє експлуатувати прес сезон за сезоном, не вкладаючи суттєвих коштів у купівлю запасних частин.

Впало в око те, що тюкувач у «Весні-2011» візуально був у відмінному стані. Це пов’язано з тим, що польський виробник сільгосптехніки UNIA для всіх своїх агрегатів, в т.ч. і для Z-511, застосовує порошкове фарбування. Навіть після сезонної напруженої роботи поверхні деталей Z-511 відсвічуватимуть новою, яскраво-червоною фарбою, ніби були придбані вчора.

Зручним удосконаленням Z-511, в порівнянні з його попередніми моделями, які, до речі, виробляли заводи підприємства  Deutz-Fahr, є направляюча для завантаження тюків. В агрофірмі «Весна-2011» для тюкування застосовують два причепи з нарощеними бортами, де вміщається 150 тюків. «Доки один заповнюється тюками, інший транспортується трактором до місця завантаження. Тюкуємо швидко і без перевитрат часу і робочої сили», – говорить О.Прищепа.

Famarol Z-511 оснащений запобіжною муфтою, зрізний болт якої захищає робочі органи преса від перевантаження у разі роботи по великій (чи грубій) масі соломи.

Додатковою перевагою купівлі прес-підбирача, а також іншої техніки у «ВФК» є спеціальні цінові пропозиції та фінансові інструменти, які, втім, працюють сезонно. Тому, будь ласка, поспішайте зателефонувати та поцікавитись щодо цікавих умов фінансування, особливо щодо сінозаготівельної техніки. Сезон в розпалі і знижки теж.

Коментар господаря

Олександр Ткачук,

директор ТОВ «Агрофірма «Весна-2011»

— Коли ми вибираємо техніку, то виходимо з переліку функцій, які може виконувати певний агрегат, його комплектації, ціни, а також рівня сервісного обслуговування компанії-продавця. В переважній більшості тендери на продаж тих чи інших сільгоспмашин вигравала «Волинська фондова компанія», яка пропонує продукцію з оптимальним набором названих вище характеристик.

Журнал "АгроЕліта", №6, червень 2014 року