(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Уривок статті із журналу "Agroexpert" №7, 2012 р.

25 Червень 2012

 

Вироблено у Польщі

Польська компанія Unia виготовляє двороторні валкувачі моделі RAK 2 з центральним укладанням скошеної маси у валок, який формується посередині між двома роторами. Завдяки повортним ходовим калесам у поєднанні з поворотною рамою навіски агрегат володіє високими кінематичними характеристиками – маневровістю, повороткістю та стійкістю руху, як при роботі уна полі, так і при транспортних переїздах. Валкувачі RAK 2 формують симетричний валок, оптимально підготовлений для підбирання прес-підбирачем чи кормозбиральним комбайном.

Розвантажені за допомогою пружин ротори у поєднанні з шарнірним кріпленням їх кріпленням дають змогу виконувати якісне валкування навіть в умовах нерівної поверхні поля. Елементи конструкції роторів працюють надійно та безвідмовно, бо виготовлені з міцного матеріалу та зміцнені за допомогою термічного гартування. Ширина валка регулюється зміною положення ротора за допомогою гідравліки прямо з кабіни трактора.

У транспортному положенні валкувачі RAK 2 складаються до ширини 2,6 м, що дозволяє перевозити їх дорогами загального призначення. Тримачі роторів піднімаються гідравлікою у вертикальне положення і механічно блокуються у транспортному положенні.

 

Віктор Марченко,  

редактор рубрики "Техніка", журналу "Agroexpert", №7, 2012 р.

www.agroexpert.kiev.ua