(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Уривок статті із журналу "Агробізнес сьогодні", №14, липень, 2012

05 Липень 2012


Плуг - найдавніше знаряддя рільництва, відоме нам за давньоєгипетськими зображеннями, а також за археологічними знахідками у торфовищах на території Польщі. Отже, у сусідній країні традиції виробництва плугів – мабуть, найдревніші в Європі. Але прогрес не спинити, як і свободу. Люди у ХХ ст. придумали дещо нове у цій царині: оборотні плуги. У нас з різних причин (від історико-політичних до вузько технічних) вони тільки починають впроваджуватися, а у Західній Європі вони давно й успішно заміняють «старі, добрі» рала.

Олександр Романишин розмірковує: «Тенденція з оборотними плугами чому пішла? Це дає можливість підвищити продуктивність машинно-тракторних агрегатів. Йде зменшення витрат палива на холості переїзди. Оборотні плуги – це новий напрям, енергозберігаючий. Я ними займався ще у 1990 роках в аспірантурі Білоруського інституту механізації сільського господарства. Значно вища їхня продуктивність, і оборотні плуги дають можливість скоротити строки проведення робіт, пов’язаних з підготовкою ґрунту».

Unіa Group -- польський виробник сільгосптехніки, один із добре відомих у Євросоюзі, виготовляє такі плуги, й вони продаються у більш ніж 20 країнах.

Найвідоміша їхня продукція у царині плугів – це марка IBIS, різноманітні оборотні навісні плуги. Чим же вони такі добрі? Насамперед зручністю -- тим, що враховують різноманітну конфігурацію й розміри українських господарств і легко агрегатуються із тракторами вітчизняного виробництва потужністю від 80 к. с. типу ХТЗ, Т-150, МТЗ, що дозволяє використовувати їх масово.

Навісні плуги калібру L/LS призначені для невеликих господарств, із позначкою M -- для середніх. Ну, а з калібруванням XL/XLS, а також XXL/XXLS (ці -- з посиленою рамою) підійдуть для великих аграрних підприємств – бо для того, щоб їх тягати, потрібні трактори потужністю 150-200 к. с. або вище.

Генеральний директор ПрАТ «Волинська фондова компанія» («ВФК»), яка є ексклюзивним дилером польської Unіa Group, Олександр Спященко розповідає «Агробіснесу Сьогодні»: «Ми можемо запропонувати плуги лінії VIS напівнавісні. Два типи плугів: до тракторів потужністю 150-200 к. с. плуги на 5-6 корпусів і до тракторів 300-330 к. с. -- на 8-9 корпусів. Сконструйовані вони таким чином, що забезпечують найнижчий розхід пального. І при доступних цінах на запасні частини розхідні матеріали дають добрий економічний ефект».

Плуги VIS забезпечують жорсткість і стабільний хід робочих органів у ґрунті. Ходове колесо у них – широке, розміщене збоку. Воно забезпечує плугові чудову керованість і зменшує радіус розвороту. Додатково на замовлення землеробів плуги VIS можуть дообладнуватися передплужниками, відрізним ножем, ажурними відвалами, балкою для додаткового інструменту. Для своїх плугів Unіa використовує метал виробництва Швеції, спеціальні сорти. Це забезпечує тривалий строк експлуатації агрегатів. Різноманітний асортимент плугів дозволяє задовольнити вимоги будь-якого клієнта.

 

Журнал "Агробізнес сьогодні", №14, липень, 2012

www.agro-business.com.ua

Рубрика: Механізація АПК

Ігор Петренко