(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Уривок статті із журналу "Agroexpert" №6, 2012р.

05 Червень 2012

Польська команія UNIA Group пропонує причіпні дискові косарки моделі ALKA 1XL 3, які є вдосконаленою модифікацією косарок ALKA XL. Косарки агрегатуються з тракторами тягового класу 2, який має дві пари гідравлічних виводів, і приводиться в дію від ВВП трактора з обертання 540 об/хв. Агрегат добре себе зарекомендував при роботі на великих рівних ділянках. Максимальна робоча швидкість косарки становить 15 км/год.

Робочі органи косарки – 7 дисків з двома ножами на кожному – змонтовано на міцній рамі, яка спирається на два колеса. Центральна тяга косарки, керування якою здійснюється за допомогою гідравліки, дозволяє її агрегатувати як зліва, так і справа по ходу трактора. За бажанням користувачів, косарка може обладнуватися вальцевим або пальцевим плющильним механізмом.

Несуча балка навішена паралелограмно, і дозволяє копіювати рельєф поверхні у двох напрямках. Така система надійно захищає косарку від динамічних ударів, які виникають при зіткненні з випадковими перешкодами.

Висота скошування встановлюється за допомогою полозів несучої балки. Стандартно вона становить 5 см, і може бути змінена на 1 см в той чи інший бік.

Для підвищення продуктивності агрегата та максимального використання потужності і тягового зусилля трактора рекомендується застосовувати косарку ALKA 1XL у комбінації з ALKA XLС. Робоча ширина такого комбінованого агрегата становитиме 6 метрів.

 

Віктор Марченко,  

редактор рубрики "Техніка", журналу "Agroexpert", №6, 2012 р.

www.agroexpert.kiev.ua