(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Уривок статті із журналу "Agroexpert" №5, 2012 р.

03 Травень 2012

Фірма DEUTZ-FAHR спеціально розробила цю машину для застосування у сільському господарстві, але завдяки своїй універсальності та маневровості він успішно працює в комунальному господарстві та на будівництві. Потужна гідросистема та економічний двигун роблять його незамінним при виконанні різноманітних робіт.

На навантажувачах Agrovector встановлені дизельні двигуни рідинного охолодження DEUTZ з турбокомпресором, робочий об’єм яких дорівнює 4,0 л, а номінальна потужність становить 102 к.с. На двигунах застосована система впорскування палива «насос-паливопровід-форсунка», яка працює під тиском 140 МПа. Завдяки цій системі двигун має вищу потужність за відносно невисокої витрати палива.

Двигун був оптимізований для використання саме на телескопічних навантажувачах, де потрібна постійна потужність при широкому діапазоні частоти обертів колінчастого вала і крутного моменту. Для меншого спрацювання впускний і випускний клапани постійно обертаються, а днище поршнів додатково охолоджується оливою, яка подається через спеціальні форсунки. Крім цього, радіатори водяного охолодження і оливи об’єднані в один агрегат.

Гідростатична трансмісія має дві передачі, які переключаються під навантаженням, та привід на всі колеса. Максимальна швидкість руху – 35 км/год. Передній міст оснащений самоблокуючим диференціалом. Дискові гальма машини працюють у масляній ванні. Мінімальний діаметр повороту навантажувачів Agrovector становить лише 7,80 м.

Гідравлічна система, продуктивність якої становить 94 л/хв., приводить у дію не лише телескопічну стрілу і ходову систему, а ще і рульове керування.

Панорамний протиударний скляний дах кабіни навантажувача забезпечує найкращу видимість телескопічної стріли та навісного обладнання. Кабіна повністю герметична, обладнана повітряними фільтрами, і виключає попадання пилу та інших шкідливих речовин на робоче місце оператора. Достатнє освітлення при роботі у вечірній та нічний час, а також при роботі у мало освітлених приміщеннях створюють 6 фар. Крім основних фар, на замовлення споживача можуть додатково встановлюватися по дві фари спереду та ззаду кабіни, а також дві фари на телескопічній стрілі.

Віктор Марченко,  

редактор рубрики "Техніка", журналу "Agroexpert", №5, 2012 р.

www.agroexpert.kiev.ua