(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Уривок статті із журналу "Агробізнес сьогодні" №9, травень 2012

25 Квітень 2012

Unia. Адаптований до наших чорноземів

Польська Unia Group виробляє різноманітне сільськогосподарське обладнання, у тому числі й кілька моделей машин, за допомогою яких здійснюється розпушування ґрунту, боротьба з бур'янами, вологозбереженння.

Для суцільного обробітку ґрунту Unia випускає причіпний культиватор VIKING. Назва з натяком: для виготовлення агрегату використовуються високоякісні матеріали зі Швеції, країни вікінгів і аграріїв: робочі органи виконані з міцної сталі. Тож ці культиватори відрізняються високою надійністю і значним терміном служби, VIKING призначений для обробітку важких і середніх ґрунтів, у тому числі захаращених камінням або з чималою кількістю рослинних залишків. Культиватор здатний забезпечити високу ефективність обробітку завдяки чималій ширині захвату (5,3-8 м). Глибина розпушування підтримується гідравлікою, контролюється із кабіни механізатора і може становити 4-12 см. VIKING агрегатується із розповсюдженими в Україні тракторами МТЗ-82, Т-150 потужністю від 100 к. с., та, зрозуміло, із закордонними їхніми аналогами тієї ж або вищої потужності. Всі версії культиваторів VIKING обладнані гідравлічними пристроями, які дозволяють швидко складати агрегат в транспортне положення для переїзду з лану на лан.

А найвідомішою, мабуть, моделлю у лінійці Unia є ще один культиватор -- ATLAS, призначений для передпосівного обробітку ґрунту, та адаптований до важких ґрунтів, у тому числі й українських чорноземів. ATLAS сконструйовано таким чином, що він може застосовуватися на усіх найскладніших і горбкуватих полях. Глибина розпушування ґрунту сягає до 13 см. Стабільне утримання заданої глибини робить його особливо незамінним при культивації під картоплю, овочі, буряки, а також під злакові й бобові. Розглянемо агрегат ATLAS XXL виробництва Unia Group. Його пропонує на українському агроринку «Волинська фондова компанія» у шести варіантах: із шириною фронту робіт від 3 до 9 м.

Спереду цього культиватора встановлена планка для попереднього вирівнювання ґрунту, а також каток діаметром 400 мм, призначений для подрібнення брил лезами (струнами). Секція із лапами типу SX на паралелограмній навісці спроектована для проведення культивації на рівномірну задану глибину. Середня планка вирівнює ґрунт перед прикочуванням. Задній подвійний кільчато-шпоровий каток використовується при ущільненні й сепарації обробленого ґрунту та остаточного формування насіннєвого ложа. Завдяки розміщенню дисків у шаховому порядку на двох валах досягнуто ефекту самоочищення навіть в умовах вологого чорнозему. Ну, й задня гребінка служить для фінішного вирівнювання ґрунту. Є також розпушувачі слідів трактора – вони запобігають ущільненню ґрунту під колесами чи гусеницями. Також на польському культиваторі ATLAS XXL передбачена гідравлічна навіска для агрегатування із сівалкою. Спеціально встановлена гвинтова стяжка дає можливість установлювати посівний агрегат із відповідним робочим захватом ширини. 

Журнал "Агробізнес сьогодні"

www.agro-business.com.ua

Рубрика: Механізація АПК

Підрубрика: Техніка для рослинництва

Стаття: Служителі культу землеробства

Ігор Петренко