(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Уривок статті із журналу "Agroexpert" №4, 2012 р.

11 Квітень 2012

Італійська компанія FALC заснована у 1960 році є професіоналом з виробництва агрегатів для активного обробітку ґрунту. Постійна, безпосередня, робота з фермерами дає свої результати що втілюються в коротеньке кредо компанії «Традиції та інновації». Саме пошук шляхів для вирішення цього завдання дає можливість проектувати та виготовляти агрегати, які обробляють грунт механічним методом, але при цьому працюючи із землею, не порушуючи її структури.

Так як це робилось з давніх - давен.

FALC виготовляє декілька лінійок активних ґрунтообробних агрегатів. А саме:

Ротаційні плуги. BOBLAND (80-120КС), FREELAND (180-200КС), FALCLAND (200-300КС). Це машини які є замінниками традиційних плугів з однією позитивною відмінністю. При роботі цих агрегатів не відбувається оборот пласта. А рихлення ґрунту відбувається навіть на 33% глибше від плуга, від 35 до 45 см.

Конструктивно ротаційний плуг виготовлений по типу горизонтальної фрези, де робочі органи розташовані на горизонтально розташованому валу, який обертається в поступальному напрямку.

Головна відмінність це робочі органи. У ротаційному плугу це серповидні лапи-ножі з стрілчатими наконечниками. Є два типи лап-ножів: для сухого та для вологого ґрунту.

Робота ротаційного плуга знімає проблеми, утворення плужної підошви, висушування ґрунту, та порушення його природної структури. Грунт залишається пухким та готовим до подальшої передпосівної культивації.

Також однією із головних переваг використання цих агрегатів  є можливість працювати в екстремальних умовах зволоженості або сухості. Це надто важливо, коли в тому чи іншому регіоні дуже короткий час для проведення робіт з основного обробітку ґрунту, для  забезпечення посівного ложа  оптимальною кількість вологи.

Ротаційні плуги виготовляються у трьох версіях з робочою ширино захвату від 1.9м і необхідною потужністю  ВВП 80КС до 3.0м  для потужності до 300КС. Опційно існує можливість встановлення прикотуючого катка або гребінки.

Окрім ротаційних плугів FALC виготовляє так звані грунторозрихлювачі, або ж механізовані лопати.

Цей агрегат також провидить обробіток з максимальним збереженням структури ґрунту. Маючи робочу ширину від 1.0 до 3.1м. з необхідною потужністю ВВП від 20 до 240КС, механізована лопата може працювати у тих місцях де інші агрегати не мають можливості працювати. При виготовлені механізованої лопати використано філософію колінчатого валу двигуна внутрішнього згорання тільки навпаки. Бо привід йде спочатку на вал, який далі приводить в рух робочі органи лопати, які рухаються за принципом поршнів двигуна.

Глибина роботи при цьому може бути від 22 до 50см, в залежності від моделі. Дані машини є незамінними  у садівництві, виноградарстві та у тепличних господарствах. Модельний ряд: PANDA (20-35КС), MINI TORO (30-60КС), TORO (40-90КС), LEOPARD (89-100КС), BUFALO (100-180КС), DRAGO (100-240КС).

Далі: компанія FALC виготовляє широкий спектр горизонтальних фрез Ypsilon, Cultiline, FRESA A, G, GC, F, D, E, BS SUPER, CS, REVERSE, KAPPA, GAMMA з робочою шириною від 0.9 до 6.0м для тракторів з потужністю від ВВП від 15 до 380КС. В залежності від типу робіт та необхідної якості обробітку фрези обладнуються різними робочими органами:  С-подібними ножами, прямими долотами Rotoking, або прямими ножами Terraking. В залежності від набору опційного обладнання горизонтальними фрезами FALC можна готувати грунт під посів як зернових та технічних культур так і під посів овочевих(цибулі, моркви, інше) та формувати гряди для посадки картоплі.

Фреза Ypsilon завдяки бічному зсуву має можливість працювати для обробітку ґрунту в садах для роботи в рядку між деревами, з автоматичною можливістю об’їзжати стволи дерев.

Модельний рад вертикальних фрез FALC  представлений фрезами з робочою шириною захвату від 1.0м FOX VINERON до 6.0м MAGNUM та MAGNUM P. з гідравлічним складуванням в транспортне положення. Потужні робочі органи, ножі, мають товщину 18мм та довжину 32см. Широкий вибір прикотуючих катків: трубчатий, паккер, спіральний та пальцево-серповидний забезпечують виконання фінішної операції в різноманітних умовах.

Віктор Марченко,  

редактор рубрики "Техніка", журналу "Agroexpert", №4, 2012 р.

www.agroexpert.kiev.ua 

спільно з

Романюком Володимиром Вікторовичем