(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Відмінний знак якості ТМ «Верес»

05 Квітень 2012

Сьогодні вмілу господиню, турботливу маму та дружину в кулінарії мало чим здивуєш. Наші вправні господиньки вміють приготувати смачну страву, використовуючи навіть мінімум продуктів. Та все ж є на вітчизняному ринку виробники, яким вдається перевершити талановите, мудре наше жіноцтво. Саме продукція торгової марки «Верес» давно завоювала довіру найвибагливіших покупців. У співвідношенні ціна-якість вони пропонують найкращий варіант. Гасло фірми: «Смакує по-домашньому» виправдовує себе вже понад 10 років. Сьогодні ми розповімо про непростий шлях овочевої та фруктової консервації та  відмінних соусів від ТМ «Верес» до столу кожного українця. 

Продукцією «Вересу» смакують у 20 країнах

Коли у 1991 році виникла ідея виготовляти таку продукцію, яка б знайшла шлях у кожен дім, професіонали компанії "Верес" найперше визначили для себе такі цілі: розробити і впровадити у виробництво продукти, що не містять хімічних добавок і смакові якості яких відповідають найвищим вимогам домашньої кухні. Як відомо, українська кухня є однією з кращих у світі, а тому спеціалісти не вигадували чогось екзотичного, а скористалися рецептами наших прабабусь, які знали, як краще нагодувати родину, щоб було смачно й поживно. Було зібрано максимально повну колекцію домашніх народних рецептів та адаптовано їх для масового виробництва. Ось чому не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном українські солоні огірочки чи тушкована квасоля так смакують усім.

Нині розроблено і впроваджено у виробництво понад 60 унікальних позицій товарів плодоовочевої групи і більш, як 30 позицій соусної групи.

- Ми постійно працюємо над зростанням асортименту, щоб можна було задовольнити смаки не лише дорослих, а й дітвори, - розповідає заступник керівника аграрного бізнесу з виробничих питань групи компаній «Верес» Богдан Винничук. - Така турбота подобається споживачам. Вони знають, що ми пропонуємо найкраще, а довіра клієнта - найвища нагорода. Ми постійно збільшуємо земельні площі, закуповуємо елітне голландське насіння, щоб овочі, які йдуть на виготовляння продукції були найкращими. Майже 80% сировини вирощуємо самостійно. У нас є п’ять базових господарств. Три в Черкаській області, одне в Миколаївській, і одне на Закарпатті. Орендуємо понад сім тисяч гектарів землі. Для її обробітку використовуємо новітні технології та техніку. Керівники наших господарств дуже задоволені технікою, яку ми придбали у Волинській Фондовій Компанії. Особливо добре себе зарекомендувала ґрунтообробна техніка фірми Unia. Дуже допомагає в господарстві глибокорозпушувач Kret 7 B, який призначений для зривання підорного шару ґрунту та покращення живлення рослин – без яких сподіватись на хорошу врожайність овочевих культур просто не можливо. Також працюють у нас в господарстві плуги фірми Kuhn та катки до плугів, які забезпечують можливість проведення посіву одразу після оранки і тим самим рятують дорогоцінну вологу. Хороші відгуки можемо висловити і про подрібнювач рослинних решток Kornik 2,8 та розкидач добрив MXL 1600, який надзвичайно точно та рівномірно вносить мінеральні добрива. Також варто відзначити агрегат передпосівного обробітку ґрунту Atlas XXL 6.0, який здатний за один прохід підготувати насіннєве ложе найвижчої якості, що значно підвищує врожайність овочевих культур. Цією технікою ми користуємось для вирощування багатого та якісного врожаю, який в подальшому з’являється на прилавках магазинів і на столах у родин.  Щоб йти в ногу з часом та  переймати досвід, ми їздимо в інші країни, а іноземні гості часто бувають у нас. Спілкуємось, ділимося досвідом. Робимо все, щоб кінцевий результат – наша продукція - смакувала споживачам. 

Про те, що людям дійсно подобається продукція ТМ « Верес», свідчить той факт, що її знають не лише у нашій державі, а й в багатьох інших.  За словами Олександри Гребенюк, аналітика аграрного бізнесу групи компаній «Верес», продукція ТМ «Верес» широко представлена не тільки в Україні, але й у Росії та 20-ти інших країнах близького і далекого зарубіжжя. Тож не даремно у програмі «Знак якості» народні дегустатори, досліджуючи овочеву консервацію, а саме горошок, квасолю та огірки різних торгових марок перше місце регулярно віддають ТМ  «Верес».

Товаришують солодка кукурудза і гіркий хрін

Одночасно з виробництвом готової продукції розвивалася і сировинна база. Це і власні сільськогосподарські угіддя, й одне із найбільших господарств у Східній Європі із вирощування грибів - Литвинецька філія СТОВ імені Шеченка, що розташована в селі Литвинець Черкаської області.

Базовим господарством ТМ «Верес» є госпорадство СТОВ ім. Шевченка, що розташоване в селі Софіївка Черкаської області. Тут вирощують солодку кукурудзу, горошок, моркву, цибулю, огірки, і, навіть, хрін. Чітко дотримуються сівозміни, щоб не виснажувати ґрунти. Весною найперше сіють гірчицю, далі черга горошку і так до кінця весни. Влітку – збір врожаю. Теж важлива і відповідальна робота, яка не терпить халатності та неуважності. Деяку продукцію зберігають у спеціальних складських приміщеннях, решту – відправляють на переробку. За кілька кілометрів, у Каневі, знаходиться один з чотирьох переробних заводів, тож зібраний врожай швидко доставляють туди, що дозволяє зберегти їх свіжість, яка є особливою вимогою для правильної консервації окремих овочів. За внутрішніми правилами компанії «Верес» зібраний урожай овочевих культур протягом 4 годин доставляють на завод і запускають процес переробки. 

У весняну пору робота в господарстві кипить. Механізатори, засукавши рукави, завершують останні приготування до виходу в поле. Сонце вже добряче пригріває, за кілька днів земелька підсохне, а тоді часу гаяти не можна. На тракторній бригаді в кілька рядів вишикувалась техніка. Гарно виглядають сучасні та новенькі агрегати від Unia Group та Kuhn, які були куплені у Волинській фондовій компанії. Серед взводу цих механізмів головний механік тракторної бригади, Григорій Жила. Він не одне десятиліття працює в сільському господарстві. З жалем прицьмакує, що колись ніхто й уявити не міг, що будуть культиватори, до яких можна причепити сівалку і виконувати дві роботи одночасно. Мусили трактори по кілька разів їздити полем, а це й людям важко, і для господарства додаткові витрати. Особливо він задоволений куновськими плугами Multi Master 182 T On-land, куновською сівалкою Planter 2 на 8 рядків з можливістю внесення добрив та мікро-гранулят та  мульчувачами компанії Falc Super Alce 4800. Сучасна техніка компактна і зручна.

Головний агроном сільгоспоб’єднання СТОВ імені Шевченка Сергій Настенко поділяє думку старшого колеги і переконаний, що хороша, справна техніка, яка обробляє землю, важлива річ у сподіванні на гарний врожай.

- Вирощування овочевих культур – справа не з легких, - зауважує Сергій Іванович. - Наприклад, застосування збиральних комбайнів можливе лише на ідеально рівних площах. Доводять поля до такого стандарту, використовуючи відповідну ґрунтообробну техніку. Технологія внесення у землю добрив і насіння, підживлення рослин, збирання врожаю також вимагає застосування специфічних пристроїв. Волинська Фондова Компанія запропонувала нам чимало техніки, яка за сезон виправдала наші сподівання. Дуже задоволені їхнім високопродуктивним комбайном Laverda LCS 296, який пристосований для збирання різних культур в будь-яких умовах. Вагались перед купівлею даного комбайна, тому що на той час у нас на полях працювали комбайни інших марок та й тим більше підбирали комбайн, який буде спеціально розрахований на збирання квасолі. А це дуже тендітна й делікатна рослина. Пам’ятаю, що провели навіть спеціальне випробовування, але комбайн Laverda LCS 296 гарно справилась з поставленою задачею. До речі, даний комбайн продемонстрував найнижчий показник по подрібненні квасолі. Кілька років тому СТОВ імені Шевченка створило своє дітище, яке розташоване за кілька кілометрів у сусідньому селі. У Яснозірській філії СТОВ ім. Шевченка керує Олександр Крот. Обидва керівники - Сергій Настасенко та Олександр Крот – мудрі та досвідченні господарники. Завдяки їм господарства, які от-от мали зникнути, тримаються, їм дали друге дихання. 

 

Завдяки ТМ «Верес» соціальна сфера села продовжує  розвиватися.  А люди, які втратили надію на достаток в домі, отримали хорошу роботу та достойну заробітну плату. У філії займаються не лише овочівництвом, а почали розвивати і тваринницьку галузь - утримують поголів’я корів та розводять свиней. Нема коли сидіти. Тож  застати когось із керівництва в офісі - справа не з легких. Постійно потрібно вирішувати виробничі питання, отже потрібно бути завжди у поїздках та з працівниками. У двох керівників ще багато задумів та планів: розширити площі вирощення овочів, удосконалити сховища. А поки аграрії завершують підготовку полів до весняного сезону. Добрива внесені, комори заповнені добірним насінням, закупленим під майбутній врожай, а вирощений цьогоріч урожай реалізований майже повністю. Завдяки любові людей до землі, самовідданості і бажанню працювати ці господарства є успішними. Так крокувати планують і далі.

Підтримують хворих та футбол

У життєвій суєті, постійному русі та клопотах не варто забувати про добрі справи та милосердя. Варто знайти хвилинку для того, щоб зробити добру справу. Саме це є ще одним із принципів діяльності ТМ «Верес». Вони є активними учасниками благодійних акцій, а іноді й їх ініціаторами. Господарства, які вирощують продукцію, також долучаються до них. Сергій Настенко розповів, що вони підтримують соціальну сферу не лише тих сіл, де орендують землю, а й навколишніх. Забезпечують школи та дитсадки продуктами. Допомагають з транспортом, а взимку розчищають замети на вулицях. Особливою гордістю місцевих благодійників є допомога у відкритті Центру для реабілітації дітей-інвалідів, що спеціалізується на лікуванні дітей, хворих на дитячий церебральний параліч за допомогою іпотерапії, тобто, спілкування з тваринами, їзди верхи на конях. Центр створили на базі Софіївської дільничної лікарні. Сюди приїжджатимуть не лише з району, а й з області. Нині у Черкаському районі 32 дитини, які мають діагноз ДЦП. Вони потребують щохвилинної уваги батьків. Жоден лікар таким дітям не обіцяє повного одужання. Тому батьки покладають великі надії саме на реабілітацію. Вже науково і практично доведено, що після занять іпотерапією, деякі пацієнти починають складати пазли, говорити і навіть ходити. Яснозірська філія СТОВ ім. Шевченка надала діткам коня, який має пришвидшити одужання. 

Увагу приділяють благодійники і місцевій футбольній команді, яка гордо носить назву «Верес». Для них придбали форму, м’ячі, фінансують поїздки на різноманітні змагання. Люди різного віку, які не байдужі до футболу, радо виходять на поле поганяти м’яч. Цікаво, що одним з кращих гравців є настоятель місцевого храму отець Віктор. Тож кожна їх перемога – це перемога ТМ «Верес». Можна сподіватись, що вони, як і їх спонсор, крок за кроком ітимуть до вершини успіху. І хто зна, може колись про футбольну команду «Верес»знатимуть усі.

А поки ТМ «ВЕРЕС» виготовляє продукти харчування з людьми та для людей. Добирає найкращу сировину, знаходить найкращі рецепти, щоб на столі споживача смакувало по-домашньому, тільки найкраще та найсмачніше.

Руслана Татарин

Журнал "Агробізнес Україна", №2, 2012 р.