(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
 
 
 •  
 •  
 • Кар'єра у ВФК
 •  

Кар'єра у ВФК

замовити зворотній зв'язок
 
 

Чому «ВФК»?

 
 
 
 

Всі переваги нашої компанії можна вмістити в декілька абзаців.
Спробуємо взяти за основу піраміду Абрахама Маслоу, в якій чітко прописана ієрархія потреб людини, і подивитися на цю піраміду через призму «ВФК».

Починаємо з 1-го, фізіологічні потреби.
 
Працюючи в стабільній компанії, в якій навіть в кризовий період виплачувалася заробітна платня, не відбулося жодного скорочення та завжди були наявні вакансії, ми задовольняємо її.
 
Фізіологічні потреби тісно переплітаються з потребами в безпеці та впевненості, адже працівники компанії сміливо могли дивитися «в очі» прийдешньому дню, бо завдяки старанням керівництва і продуманій стратегії ми не втратили жодного цінного працівника.
 
На черзі третя із потреб, прописана Маслоу, це – потреба в приналежності, дружбі (соціальні потреби). Третю потребу ми закриваємо автоматично, адже по праву можемо вважатися дружною компанією, в якій не тільки приємно працювати разом, а відпочивати також.
 
ВФК – це команда професіоналів, які люблять та знають свою справу.
Ми вважаємо найкращою інвестицією висококваліфікованих працівників, які мають спільну мету, володіють цінними знаннями та досвідом.
 
В працівниках ми цінуємо амбітність, креативність мислення, наполегливість, взаємоповагу, відповідальність, бажання ефективно працювати, стати частиною нашого дружнього колективу.
 
Задля того, щоб новим працівникам було легше увійти в ритм ВФК ми розробили ефективну систему адаптації і мотивації працівників, яка демонструє цінність кожного кандидата.
 
Ми підтримуємо бажання до розвитку, тому даємо можливість підвищувати кваліфікацію працівників шляхом організації курсів та тренінгів.
 
Ми поважаємо вашу думку та заохочуємо внесення нових пропозицій та побажань для подальшого розвитку ВФК.
 
Ми будемо раді вітати професіоналів, які хочуть зробити свій внесок у наш спільний розвиток і досягнення спільних цілей!
 
Отже,  особливо важливими у житті кожної людини є потреби в повазі та самовираженні, реалізації.
 
На нашу думку, саме ці потреби якомога краще можна задовільнити,  працюючи в нашій компанії, бо тільки «під лежачий камінь» вода не тече. Ми готові статистичними даними, а не просто словами, показати можливість кар’єрного зростання, де люди досягали серйозних висот, почавши  з самих простих посад. 
 
Особливою  нашою  перевагою є можливість самовдосконалення завдяки системним навчанням, тренінгам, участям в міжнародних виставках. Саме цим закінчує свою піраміду потреб Маслоу. Поки що статистично доведено, що лише 10% населення землі використовує свої потреби в самовираженні. Це критична цифра. Сподіваємося, що в подальшому всі зрозуміють важливість цього кроку для хорошого життя.

 

Начальник відділу по роботі з персоналом: +38 (0332) 78-65-26

 

 
 
 

Якщо ви маєте бажання працювати разом з нами в компанії:

 • Стабільній;
 • Перспективній;
 • Конкурентоспроможній;
 • Молодій за віком,
  але не за досвідом;
 • Креативній

Ласкаво просимо до нас!

 

Корпоративний дух