(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Самохідний обприскувач KUHN PARRUDA на Національному Дні Ферми!

21 Травень 2019

Демопоказ новинок сільськогосподарської техніки, екскурсія сучасною фермою, лекції провідних експертів та майстер-клас із закладання сінажу –  у селі Богданівське Дворічанського району Харківської області пройшов Національний День Ферми

Так,  17 травня, на базі ПСП «Родіна» відбувся перший, у цьому сезоні, Національний День Ферми.  З усіх куточків України на Харківщину з’їхалися близько 400 учасників, серед яких власники, керівники вітчизняних сільськогосподарських підприємств, ветеринари та агрономи молочнотоварних ферм, експерти та консультанти, представники громадських об'єднань і комерційних компаній, чиновники.  Протягом заходу учасники слухали лекції експертів, знайомилися з новітніми технологіями та останніми розробками галузі.

Захід організатори присвятили детальному вивченню алгоритму заготівлі грубих кормів «з поля до кормового столу». Традиційно, програму поділили на два блоки: теоретичний та практичний.  Під час лекційної програми провідні експерти галузі говорили про якісну техніку, заготівлю кормів, раціон та здоров’я тварин.

ПСП «Родіна» є  членом Асоціації виробників молока України з 2009 рокуДане господарство - приклад динамічного розвитку, адже воно тримає курс на модернізацію та високі технології виробництва. Воно є одним із найбільших молочнотоварних виробників Сходу України. Має 850 голів дійного стада, середній добовий надій становить  у середньому 30 літрів молока на корову. Загальна кількість  ВРХ на господарстві 2200 голів. На ПСП «Родіна» постійно підвищують продуктивність стада, оновлюючи генетику. Телиць і корів у господарстві осіменяють спермопродукцією чорно-рябих голштинів канадської й американської селекції.

«Волинська фондова компанія» представила за заході самохідний обприскувач KUHN PARRUDA  - це професійна, агропромислова, самохідна машина для обприскування рідин на полях з різною рельєфною поверхнею. У складних умовах Parruda поєднує в собі найсучасніші технологічні рішення, ергономічність, надійність, безпеку і доведену ефективність у всьому світі. 

 

Завершився захід  розіграшем призів від партнерів та фуршетом.

Організатори Національного Дня Ферми — Асоціація виробників молока (АВМ) та консалтингова компанія «Дикун» та Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР).