(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Бути в курсі усіх подій! «Волинська фондова компанія» на навчанні керівників сільськогосподарських підприємств та голів фермерських господарств!

01 Березень 2019

Вчора, в останній день зими, в Луцьку відбулося навчання керівників сільськогосподарських підприємств та голів фермерських господарств, на якому обговорили стан справ в аграрному секторі області, новації у галузі сільського господарства та можливість отримання державної допомоги.

«Волинська фондова компанія» охоче приєдналася до заходу, представивши 3 одиниці техніки:

1) трактор Massey Ferguson 6713, який однозначно став фаворитом заходу, поєднуючи в собі якість, відмінні технічні характеристики, продуктивність, економічність та приємну ціну!

2) самохідний обприскувач Kuhn Parruda 3030 MT, в якому чудово поєднуються найсучасніші технологічні рішення, ергономічність, надійність, безпеку і доведену ефективність у всьому світі. Ексклюзивним дилером обприскувача в Україні є ВФК.

3) причіпний обприскувач Unia Europa 3024 - міцний і перевірений в найбільш складних умовах професійний обприскувач.

Слід зауважити, аби послухати аграріїв, почути їх проблеми та відповісти на питання на зустріч прибули заступник міністра аграрної політики і продовольства України Віктор Шеремета та голова ОДА Олександр Савченко.

Віктор Шеремета зазначив, що на його думку, розвивати аграрний сектор – дуже важливо. Особливо – підтримка фермерів-одноосібників. Їм столичний посадовець вручив Почесні грамоти Кабінету Міністрів України. Зокрема,  Вікторові  Гурському – голові сільськогосподарського виробничого кооперативу Іваничівського району і Любові Кравчук – головному  зоотехніку ТзОВ «Лище» Луцького району.

Аграрії  поспілкувалися про новації у сфері АПК з керівниками фіскальної служби, юстиції, держгеокадастру, держпродспоживслужби,оглянути  сучасну техніку, сільгосптовари.