(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

На базі «Волинської фондової компанії» проводиться перший в Україні практичний тренінг по збиранню сівалки Massey Ferguson 9186 з комплектуючими Precision Planting

14 Лютий 2019

На базі «Волинської фондової компанії» проводиться перший в Україні практичний тренінг по збиранню сівалки Massey Ferguson 9186 з комплектуючими Precision Planting для сервісних інженерів компаній-дилерів техніки AGCO.

Корпорація AGCO, в яку входить бренд Massey Ferguson, — один зі світових лідерів з виробництва та постачання сільськогосподарської техніки та обладнання.

Precision Planting — це бренд, під яким розробляють рішення для сільського господарства. Він з'явився більше 20 років тому в США. Нещодавно компанія Precision Planting увійшла в структуру AGCO Corporation.

Precision Planting спеціалізується на розробці і виробництві компонентів для сівалок, а також систем управління висівним обладнанням, які майже виключають похибки в точності висіву. Сівалки з встановленими компонентами Precision Planting здатні ювелірно точно витримувати відстань між зернами в рядку (тобто задану норму висіву, практично виключають «двійники» і пропуски, контролюють глибину висіву і тиск на грунт).

Паралельно з навчаннями по сівалці точного висіву з комплектуючими PP, відбувається і тренінг по Massey Ferguson ATS. Навчання розподілене на 2 блоки та складається з теоретичної та практичної частини, на якій сервісні інженери виконують завдання по налаштуванню сигналу, калібруванні, налаштуванні робочого обладнання з їх подальшим аналізом, діагностики системи EDT, пошук та усунення неполадок.