(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська фондова компанія" традиційно провела навчання фахівців!

21 Січень 2019

Аудиторні заняття, тренінги, зустрічі з представниками заводів-партнерів, культурне дозвілля – саме так розпочався новий рік для менеджерів зі збуту сільськогосподарської техніки, менеджерів зі збуту запасних частин та інженерів з організації експлуатації та ремонту «Волинської фондової компанії».

Підводячи підсумки, можна сказати, що програма навчання була досить насичена. Наші спеціалісти мали змогу вдосконалити свої знання про техніку, яку реалізує ВФК, специфіку роботи сервісної служби компанії.

Цьогорічні навчання тривали більше ніж два тижні та були розподілені на чотири окремі блоки:

- Навчання для департаменту збуту сільськогосподаської техніки, що тривали з 10.01 по  18.01.2019 р.

- Навчання для менеджерів зі збуту запасних частин, що тривали з 10.01 по 16.01.2018 р.

- Навчання для сервісних інженерів, що тривали з 10.01 по 15.01.2019 р.

- Навчання для директорів філій ВФК, що тривали з 09.01 по 18.01.2019 р.

Навчання для наших спеціалістів проводилося у розрізі окремих брендів та моделей. Заняття проводили головний менеджер зі збуту -  Сергій Стречен, начальник відділу AGCO - Юрій Петренко, заступник генерального директора по післяпродажному обслуговуванню - Валерій Дудар,в.о. начальника відділу збуту запасних частин - Іван Семенюк, керівник проекту «оливи від ВФК» - Максим Ільчук. а також представники наших закордонних партнерів: представники заводів  Agrisem, Kuhn, Dominoni, Agrex, Total, Bezalin.

 

В період навчань також проходили тренінги, на яких наші спеціалісти краще пізнали  тонкощі аналізу та планування, емоційного вигорання, ефективних продажів. Для цього керівництвом компанії були запрошені 2 бізнес-тренери - Яна Демченко та Інна Банера.

Загалом, навчання на «ВФК» пройшло у позитивній атмосфері професійного зростання, набуття нового досвіду, знань, вдосконалення умінь та навичок. Наші спеціалісти повністю готові задовільнити потребу кожного аграрія у якісній техніці, надійному сервісному обслуговуванні та швидкій поставці запасних частин.