(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Аграрний Олімп 2018": фотопідсумки!

23 Листопад 2018

Вчора, 22 листопада, в столиці відбувся урочистий гала-вечір «Аграрний Олімп 2018», платиновим партнером якого виступила «Волинська фондова компанія» спільно із компанією «Kuhn-Украна» та корпорацією AGCO.

«Аграрний Олімп» уже вкотре організовується для того, щоб відсвяткувати успішне завершення аграрного року та відзначити найбільш ефективних та успішних аграріїв.

До свята долучились близько 400 власників сільськогосподарських підприємств, представників влади, міжнародних організацій, іноземних посольств та громадських діячів.

Першим привітав усіх присутніх з професійним святом Голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун відзначивши, що попри складні часи, агросектор розвивається та забезпечує валютні надходження для держави: «Наша країна переживає непрості часи, але вона рухається вперед і це відбувається саме завдяки таким людям, як ви. Я пишаюсь тим, що спілкуюсь з тими, хто інвестує свій час і гроші в Україну».

Розважали гостей гурт «Атмосфера» та майстер ілюзій Дмитро Чагін. Платиновий партнер свята «KUHN – Україна» підготував феєричний подарунок – справжні бразильські танці, аби кожен міг відчути атмосферу справжнього карнавалу. Усі розважальні дійства відбувалися на фоні масштабного зображення інноваційного самохідного обприскувача KUHN PARRUDA 3030 МТ, ексклюзивним дилером якого є «Волинська фондова компанія».

 

«Мені дійсно приємно, що тут зібралась справжня еліта, які своєю титанічною працею розвивають та піднімають аграрний сектор України. У нас з вами є спільна мета – зробити аграрну сферу інноваційною та прибутковою», - відзначив Дмитро Довженко, комерційний менеджер «KUHN – Україна».

Підтримав колег і Антон Костирко, директор з маркетингу компанії «AGCO» у Східній Європі відзначивши, що успішне майбутнє агросектору саме за такими аграріями, а Олександр Спященко, генеральний директор «Волинської фондової компанії» наголосив, що за останні кілька десятиліть, в галузі не було легких часів, проте всі продовжували працювати.

 

Свято організували ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія DYKUN за підтримки Асоціації виробників молока, Асоціації «Свинарі України» та Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор».