(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» взяла участь у святкуванні Дня працівника сільського господарства

19 Листопад 2018

У Луцьку з нагоди Дня працівників сільського господарства нагородили найкращих аграріїв. Урочистості з нагоди свята відбулися 16 листопада у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Святкування розпочалося з виставки потужної  сільськогосподарської техніки, яку на Театральному майдані представила «Волинська фондова компанія». Зокрема, усі охочі могли побачити трактор Massey Fergusson 6713, який напередодні на виставці EIMA International отримав нагороду «Трактор року»; самохідний обприскувач Kuhn Parruda 3030МТ та розкидач мінеральних добрив RCW 8000.

З нагоди свята у центрі Луцька влаштували колоритний ярмарок, на якому виробники, які приїхали з різних куточків регіону частували  своїми делікатесами усіх охочих. А військовий оркестр своїми мелодіями запрошував до театру всіх на урочисте нагородження найкращих аграріїв та святковий концерт.

Першим вітати аграріїв взявся голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, який відзначив, що плекати землю – це цілодобова робота, і якщо ти віддаєш життя землі, то це назавжди. Саме він нагородив визначних аграріїв Волинського краю. Так, указом Президента України за вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Романа Цизя - головного агронома товариства «П’ятидні» Володимир-Волинського району.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів нагородили Людмилу Козак - оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Романів» Луцького району.

Також оголосили подяку Прем’єр-Міністра України Володимиру Харчуку – директору Волинського обласного державного центру експертизи сортів рослин.

Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, в свою чергу, передав вітання від усього депутатського корпусу та голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, побажавши мирного неба та хороших здобутків.

Також до вітань долучився і виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, він наголосив, що Україна – це першою чергою сільськогосподарська держава, адже так закладено нашими традиціями.

Загалом, свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд працівникам аграрного сектору.

«Волинська фондова компанія» приєднується до усіх вітань та побажань, що пролунали, та  ще раз вітає усіх працівників галузі із професійним святом!