(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Сенсація на аграрному ринку України - Massey Ferguson 6713 отримує нагороду «Трактор року»!!!

15 Листопад 2018

Massey Ferguson, всесвітньовідомий бренд, що продовжує встановлювати найкращі стандарти у цьому важливому сегменті техніки агропромисловго комплексу. Ці сучасні трактори побудовані таким чином, що не тільки забезпечують надійність, а також співвідношення оптимальної вартості та економічної ефективності роботи: «правильний трактор – за правильною ціною».

«Ми пишаємося тим, що MF 6713 був призначений на цю премію експертним журі з 25 провідних журналів усієї Європи», – за словами Франческо Кваранта (Francesco Quaranta), віце-президента з продажів, маркетингу та управління продуктами компанії Massey Ferguson.

Нагороду Massey Ferguson 6713 отримав під час міжнародної виставки EIMA International, де притягував погляди багатьох відвідувачів та експертів.  EIMA International – це популярна виставка-ярмарок техніки для сільського господарства і садівництва, що проходить кожні два роки починаючи з 1969 року. ЕIMA проходить у виставковому центрі Болоньї, Італія. Це один із наймасштабніших заходів, де популярні компанії у секторі с\г техніки мають можливість продемонструвати свої нові здобутки і подивитися на новинки інших компаній даного сектору.

Повертаючись до Massey Fergusson 6713, що є сучасною новинкою серед техніки АПК, відзначимо притаманні йому технічні характеристики:

- простота та універсальність в управлінні;

- повністю синхронізована механічна трансмісія Power Shuttle;

- потужність забезпечена новим турбованим двигуном AGСO Power AP44w;

-  гідравлічна система відкритого типу;

- потужна трьох точкова навіска із електрогідравлічною системою підйому та опускання (що знижує пробуксовку коліс та мінімізує витрати палива);

- плавне ввімкнення ВВП через незалежну муфту із електрогідравлічним регулюванням.

Дана модель є прикладом успішних інвестицій, так як є унікальним продуктом найсучаснішого дизайну та інженерії в даному секторі. Завдяки передовим технологіям поєднує в собі продуктивність та економічність, а також легкість у використанні.

AGCO є світовим лідером у розробці, виробництві та продажі с\г техніки та рішень, а також підтримує більш продуктивне сільське господарство завдяки повній лінійці техніки та пов'язаних з ними послуг. Продукцію AGCO продаються через п'ять основних брендів: Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® та Valtra®, що підтримуються технологіями Fuse® і технологіями оптимізації ферм. Головний офіс компанії AGCO, заснований у 1990 році, розташовано в місті Дулут, штат Джорджія, США.