(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Партнер «Волинської фондової компанії» - італійське промислове високотехнологічне підприємство AGREX, відсвяткувало ювілей у пів століття!

13 Листопад 2018

Компанія  представляє сьогодні свої запатентовані продукти і технології: зерносушильні комплекси (мобільні і стаціонарні); горизонтальні млини (компактні і швидкомонтовані); елеватори і зерносховища; комбікормові цехи, високоякісний власний комбікорм; комбікормові заводи, закритий цикл виробництва комбікормів; розкидачі мінеральних добрив ємністю до 10 куб.м.

Багатий досвід роботи на світовому і вітчизняному ринку, велика кількість успішно змонтованих і запушених об’єктів у всьому світі, починаючи з Північної Америки і закінчуючи Австралією, дозволяють компанії AGREX S.p.A. пропонувати своїм клієнтам оптимальні і продумані проекти та рішення.

На міжнародній виставці EIMA International «Волинська фондова компанія», як надійний партнер, отримала сертифікат з нагоди у 50-річного ювілею підприємства!

Вітаємо ювіляра! Бажаємо відданих працівників, надійних партнерів, вдячних клієнтів, стрімкого розвитку та подальшого процвітання!!!