(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» за кваліфікованих працівників!

06 Листопад 2018

Кваліфіковані фахівці – важливий критерій успіху будь-якої компанії. Саме тому минулий тиждень у «Волинській фондовій компанії» був присвячений навчанню нових менеджерів зі збуту с/г техніки.

Програма навчання була досить насиченою та включала в себе як аудиторні заняття, так і огляд техніки на площадці ВФК.

В перший день навчання менеджери детальніше ознайомилися з технікою бренду Agrisem, зокрема Cultiplow Range та DISC-O-MULCH RANGE. Не оминули увагою і італійського виробника жаток – бренду Dominoni.

Другий день навчань був присвячений лінійці техніки польського виробника Unia.  Увага була звернена на грунтообробні агрегати,  сівалки та прес-підбирачі.

Третій день навчання розпочався з продовження вивчення техніки Unia, і був орієнтований уже на розкидачі добрив та  обприскувачі. Також менеджери мали змогу отримати більше інформації по техніці бренду Agrex.

З технікою бренду Kuhn менеджери мали можливість детальніше ознайомитися на четвертий день навчань. Увага була звернена на самохідний обприскувач Kuhn Parruda, ексклюзивним дилером якого є «Волинська фондова компанія». Не оминули увагою і плуги Multi-Master та Multi-Leader, сівалки, кормозмішувачі, сінозаготівельну техніку Kuhn.

П`ятий день навчання розпочався також з техніки польського виробника – бренду MEPROZET, який виготовляє асенізаційні бочки. Було також розглянуто техніку брендів Falc та Mara.

Наприкінці навчального тижня менеджери детальніше ознайомилися із фінансовими програмами ВФК та документообігом техніки.

 «Волинська фондова компанія» завжди прагне того, щоб менеджери  отримали нові знання, вдосконалили практичні навики та стали ще більш кваліфікованими, щоб якнайкраще мати змогу задовольнити потреби аграріїв у якісній техніці, відмінному сервісі та професійному обслуговуванні по напрямку запасних частин.