(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Курс на технічне переозброєння сервісної служби ВФК продовжується!

24 Липень 2018

«Волинська фондова компанія» - це агропартнер, перевірений часом, який ніколи не зупиняється на досягнутому та постійно розвивається задля якнайповнішого задоволення потреб наших клієнтів.

Розуміючи, що одним із найважливіших чинників, від яких залежить довговічність та надійність безперебійної роботи сільськогосподарської техніки є якісне сервісне обслуговування, «Волинська фондова компанія» у 2018 році взяла курс на технічне переозброєння сервісної служби для того щоб підвищити якість надання сервісних послуг та підвищити ефективність роботи нашої сервісної служби.

І ось на початку цього тижня був введений в експлуатацію ще один оновлений сервісний бус з усім необхідним обладнанням, для якісної діагностики та проведення ремонтних робіт. Це нововведення допоможе значно підвищити якість сервісних послуг та покращити рівень задоволеності клієнтів!

Ключі від технічно оновленого сервісного буса генеральний директор «Волинської фондової компанії» Олександр Спященко у присутності заступника генерального директора по післяпродажному обслуговуванню Валерія Дударя, начальника сервісного відділу Івана Петренка, сервісних координаторів та працівників сервісної служби компанії урочисто вручив сервісному інженеру Мельнику Віталію з Хмельницької філії «Волинської фондової компанії», який і буде експлуатувати даний бус.

Це технічне оновлення є чудовим продовженням запровадженого в цьому році курсу на технічне переозброєння сервісної служби, який покликаний створити усі необхідні умови для того, щоб надавати нашим клієнтам ще більш якісне та своєчасне сервісне обслуговування у будь-якому куточку України. Адже основне правило діяльності «Волинської фондової компанії» залишається незмінним: «Клієнти у центрі всього, що ми робимо».