(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» спільно з корпорацією AGCO представила техніку Massey Ferguson на виставці «АГРО-2018»

14 Червень 2018

Минулого тижня у м. Київ відбулася найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі – «АГРО-2018». «Волинська фондова компанія» спільно із надійним та  виставці приділили представленню техніки Massey Ferguson.

Сільськогосподарські машини цього відомого бренду із понад  170-річною історією були розміщені як на виставковій площі «Волинської фондової компанії», так і безпосередньо на виставковій площі самої корпорації AGCO. Також була виділена окрема зона для техніки Massey Ferguson із технологією Precision Planting, що було родзинкою, яка не могла залишитись поза увагою аграріїв.

Беззаперечна потужність, висока якість, ергономічність та привабливий дизайн є відмінними характеристиками агрегатів Massey Ferguson, які вже завоювали прихильність аграріїв по всьому світу.

Бажаючих ближче познайомитись із технікою Massey Ferguson на виставці було чимало. Увагу українських аграріїв приваблювали потужні трактори, комбайни, сівалки та телескопічні навантажувачі. Особливий інтерес викликала і новинка 2018 року – трактор Massey Ferguson 6713.

«Волинська фондова компанія» завжди дбає про найповніше задоволення потреб своїх клієнтів.  Якість, надійність та потужність сільськогосподарської техніки мають для нас першочергове значення, тому ми співпрацюємо із брендами, що мають світове ім’я та відмінну репутацію. Саме тому, одним із наших ключових партнерів є всесвітньовідома корпорація AGCO. Адже техніка Massey Ferguson – це першокласне виконання, надійність, комфорт та беззаперечна якість.