(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» підкорила ювілейну агропромислову виставку «АГРО-2018»

13 Червень 2018

З 6 по 9 червня усі дороги вели українських аграріїв до м. Києва, а саме до НК «Експоцентр України», де в цей час проходила ХХХ-та  агропромислова виставка «Агро-2018».

«Волинська фондова компанія» є постійним учасником даної виставки, тому не пропустила її і цього року. Потужна техніка від всесвітньо-відомих брендів, з якими співпрацює наша компанія, була представлена відразу у трьох локаціях: на основному стенді «Волинської фондової компанії», на стенді, спільному з компанією Kuhn, а також на спільному стенді із корпорацією AGCO.

Гості основного стенду «Волинської фондової компанії» мали змогу ближче познайомитися з сучасною технікою Agrisem, Unia та Dominoni і детальніше дізнатися про їхні переваги. Зокрема, на виставковій площі було представлено:

Дискову борону Unia Ares XL 6H

Дисковий агрегат Agrisem Disc-O-Mulch 6

Прес-підбирач Unia DF 1,8 Eco

Розкидач Unia RCW 8200M

Обприскувач Unia Europa 3024

Культиватор Agrisem Maximulch 3

Глибокорозпушувач Agrisem Cultiplow 6

Жатку Dominoni Rock S 978B.

Крім того, до уваги аграріїв було представлено широкий асортимент оригінальних запасних частин до сільськогосподарської техніки, паливно-мастильні матеріали, шпагат та сітку Bezalin.

На виставковому стенді, спільному з компанією Kuhn було представлено: 

Трактор MF 7722

Обприскувач Kuhn Parruda 3030 MT

Плуг Kuhn Multi-Leader 8T

Прес-підбирач Kuhn VB 3160

Жатку Dominoni Free Sun 760.

Менеджери «Волинської фондової компанії» радо зустрічали гостей на обох виставкових стендах, надавали професійні консультації щодо купівлі сільськогосподарської техніки, запасних частин та замовлення сервісних послуг. Бажаючі придбати техніку в кредит мали змогу отримати вичерпну інформацію про вигідні фінансові програми, які пропонує «ВФК», оскільки на виставці також були присутні представники фінансового відділу.

«Волинська фондова компанія» вдячна усім, хто відвідав наші стенди на виставці! Надіємося на плідну співпрацю, а також чекаємо зустрічі на «Агро-2019», адже ця агропромислова виставка є відмінною платформою для налагодження нової співпраці та укріплення існуючих партнерських взаємовідносин.