(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» прийме участь у черговому «Дні агротехнологій» від УКАБу

11 Травень 2018

Вже у наступний четвер 17 травня 2018 року відбудеться черговий День агротехнологій від УКАБу. Цього разу подія, яку Український клуб аграрного бізнесу організовує спільно із агенцією «UCABevent» буде присвячений демонстрації ефективних технологій грунтообробітку та посіву кукурудзи.

У першому блоці показів прийматиме участь «Волинська фондова компанія», яка продемонструє переваги та особливості популярного серед українських аграріїв агрегату передпосівного грунтообробітку Unia Atlas HP 8. До слова, нещодавно даний європак зарекомендував себе з найкращої сторони на фокусній демонстрації техніки для передпосівного обробітку грунту для агрохолдингу Agricom Group, тому не пропустіть шанс побачити його в роботі на власні очі:

http://vfc.com.ua/uk/107-napivnavisni-agregati-peredposivnogo-obrobitku-unia/products/4297-vazhkiy-agregat-peredposivnogo-obrobitku-unia-atlas-hp

День агротехнологій відбудеться на полях ТОВ «Агро-Регіон» поблизу с. Горобіївка, Бориспільського району Київської області. Усі відвідувачі зможуть оцінити результати роботи агрегатів, порівняти різноманітні технології та обрати оптимальні варіанти для власного господарства.

Окрім безпосередньої демонстрації техніки в роботі у програмі заходу передбачена також пленарна частина, на якій відомі експерти аграрного ринку розкажуть про проблеми, які є актуальними та хвилюють аграріїв сьогодні. 

Будемо раді зустрітися з вами!!!