(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» запрошує на відкриття Хмельницької філії!!!

05 Травень 2018

«Волинська фондова компанія» - це агропартнер, перевірений часом, який постійно розвивається для якнайповнішого задоволення потреб наших клієнтів у сучасній сільськогосподарській техніці, оригінальних запасних частинах та якісному сервісному обслуговуванню. Саме тому ми прагнемо бути ближчими до наших клієнтів та постійно розширюємо мережу представництв та сервісних центрів. Зокрема, уже 18 травня 2018 року на аграріїв Хмельниччини і не тільки чекає приємний сюрприз – офіційне відкриття Хмельницької філії «Волинської фондової компанії».

Шановні аграрії та поціновувачі сільськогосподарської техніки!!!

«Волинська фондова компанія» щиро запрошує вас завітати на святкування офіційного відкриття Хмельницької філії, яке відбудеться

18 травня 2018 року о 12 годині

За адресою: м. Хмельницький, Вінницьке шосе, 1-ий км.

Варто зазначити, що «Волинська фондова компанія» є офіційним дистриб’ютором Massey Ferguson у Хмельницькій області, тому під час відкриття філії ви зможете на власні очі побачити потужну техніку цього відомого бренду, а саме: телескопічний навантажувач MF TH 7035, комбайн MF T7, трактори різної потужності – MF 8737 DYNA-VT Tier 2, MF 7724 та MF 7618, а також дискову борону Challenger 1435-29.

Окрім майданчика з сучасною технікою на території Хмельницької філії також знаходиться склад оригінальних запасних частин та потужний сервісний центр.

Під час заходу на вас чекатимуть цікаві розваги, смачна їжа, напої та неперевершена святкова атмосфера! Будемо раді зустрітися з вами!

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 050-438-54-46 Микола Соловей.