(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

На «ВФК» успішно пройшов тренінг, присвячений основам землеробства та сучасним технологіям вирощування зернових та олійних культур від «Agricultural Consulting»

04 Травень 2018

Минулі вихідні для менеджерів «Волинської фондової компанії» були плідними та продуктивними, а також багатими на нові враження та знання. А все тому, що з ініціативи керівництва компанії відбувся цікавий тренінг, присвячений сучасним технологіям вирощування зернових та олійних культур з основами землеробства, який провів відомий спеціаліст міжнародного рівня в області інноваційного агробізнесу та один з кращих фахівців в сфері управління аграрним виробництвом кандидат сільськогосподарських наук Олексій Орлов.

 

Головною метою даного тренінгу було ознайомлення менеджерів «Волинської фондової компанії» з основними тенденціями сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур, а також з основами землеробства для підвищення їхньої кваліфікації та кращого розуміння проблем вітчизняного агробізнесу, що дозволить ще інтенсивніше та результативніше працювати над задоволенням потреб наших клієнтів.

Програма навчань була насиченою та цікавою, зокрема розглядалися такі теми, як агрокліматичне районування культур, особливості росту і розвитку рослин, особливості землеробства у різних ґрунтово-кліматичних зонах, головні чинники високого врожаю, а також детально розбиралися технології вирощування різноманітних сільськогосподарських культур.

Навчання тривало 2 дні, кожен з яких завершувався плідними дискусіями. Наприкінці тренінгу відбулося тестування на засвоєння пройденого матеріалу, з яким успішно впоралися усі присутні і відповідно отримали підтверджуючі сертифікати.

Дякуємо керівництву компанії за можливість рости та розвиватися, поглиблювати свої знання та підвищувати кваліфікацію!