(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Лінійка аграрних олив від ПрАТ «ВФК» «Волинська фондова компанія» - партнер всесвітньо відомого бренду Castrol!

25 Квітень 2018

Головним для «Волинської фондової компанії» є її клієнти! Тому з кожним роком компанія все більше вдосконалюється та розвивається, для ще більшого  задоволення потреб клієнтів. Наступний крок – співпраця з провідним у світі виробником високоякісних мастильних олив та консистентних мастил, брендом Castrol.

Сьогодні Castrol є визнаним еталоном якості, унікальних технологій найвищого захисту. Бренд ціле століття завойовував лідерство, встановлюючи неймовірні рекорди стабільності, швидкості і потужності.

Castrol працює з сільгоспвиробниками протягом багатьох десятиліть – звідси розуміння не тільки машин і обладнання, але і галузі та працюючих в ній людей.

Починаючи з перших мастильних матеріалів для сільського господарства, виробництво яких було розпочато ще в 1917 році, зростаючий асортимент продукції ставав синонімом покращених робочих характеристик і захисту сільськогосподарського обладнання. Створений новий асортимент продукції для сільгосптехніки Castrol Agri відображає останні зміни, що відбулися в технології машинобудування і вимагають застосування окремих високопродуктивних моторних і трансмісійних мастил.

Основна мета Castrol – надати сільгоспвиробникам продукцію, необхідну для забезпечення більш ефективної і продуктивної роботи.

  «Волинська фондова компанія турбується про своїх клієнтів. Тому на складі компанії завжди є в наявності різні види олив та мастильних матеріалів від наших партнерів - брендів Castrol, Agrinol, Total та AGCO.

Не важливо в якому куточку України ви знаходитесь – «Волинська фондова компанія» завжди забезпечить вчасну доставку продукції у ваше господарство!