(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» взяла участь в науково-практичній конференції Інституту зернових культур

29 Березень 2018

28 березня 2018 року  у м. Дніпро на базі Державної установи «Інститут зернових культур НААН України» відбулася науково-практична конференція «Стратегія організації весняно-польових робіт та підвищення ефективності потенціалу землеробства Дніпропетровської області в умовах 2018 року». Даний захід проводився з ініціативи управління агропромислового розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації та дирекції Інституту зернових культур та мав на меті обговорити актуальні проблеми розвитку агропромислового комплексу регіону та надати професійні консультації представникам сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

«Волинська фондова компанія» взяла участь у цій науково-практичній конференції, запропонувавши аграріям області сучасну техніку для проведення весняно-польових робіт. Усі бажаючі мали змогу ознайомитися із повним асортиментом техніки, які пропонує наша компанія, а також отримати більше інформації про саму компанію, яка вже стала надійним агропартнером багатьох сільськогосподарських підприємств області.

Конференцію відвідали керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств області, провідні науковці інституту, керівники обласних служб АПК, начальники районних управлінь та відділів агропромислового розвитку, а також представники комерційних організацій.

Програма конференції була насиченою та цікавою, тому усі присутні провели час продуктивно та корисно, розглянувши найактуальніші питання, що найбільше хвилюють аграріїв на даний момент.