(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» - головний технічний партнер навчань з актуальних питань розвитку галузі агропромислового комплексу

28 Лютий 2018

З ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації з 28 лютого по 2 березня на Волині триватимуть навчання з актуальних питань розвитку галузі агропромислового комплексу, на яких будуть присутні керівники агроформувань та голови фермерських господарств Волині.

Головним технічним партнером даного заходу виступить «Волинська фондова компанія», яка постійно підтримує ініціативи Департаменту агропромислового розвитку та працює на благо волинських аграріїв та аграріїв цілої України.

Навчання відбудуться на території санаторію "Пролісок" у Ківерцівському районі. Програма заходу обіцяє бути насиченою та цікавою, адже будуть розглянуті різноманітні актуальні питання, що стосуються розвитку аграрного сектору регіону.

Крім того, саме на цих навчаннях «Волинська фондова компанія» представить новинку 2018 року – трактор Massey Ferguson 6713.

http://vfc.com.ua/uk/4618-kolisni-traktori-massey-ferguson/products/5848-kolisniy-traktor-massey-ferguson-6713

Трактор Massey Ferguson 6713 – це нова флагманська модель з двигуном потужністю 132 к.с., що розроблена в якості новаторської машини для задоволення потреб сільськогосподарських підприємств.

Абсолютно нова, але при цьому проста конструкція, агрегати якої виробляються на найбільш потужних заводах всього світу, ефективні силові передачі, високий рівень комфорту та оптимальне співвідношення «ціна-якість» у своєму класі дозволяють цій новинці стати найбільш популярним та сучасним рішенням в актуальних умовах ведення сільського господарства.

Варто відмітити, що це буде перша презентація даного трактора на Волині, що безумовно є визначною подією!

Будемо раді зустрітися з Вами!