(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Ефективне управління – запорука успіху компанії!!!

31 Січень 2018

Перший місяць 2018 року на «Волинській фондовій компанії» був присвячений навчанню та розвитку персоналу, адже керівництво компанії переконане, що найкращі інвестиції – це інвестиції у знання, а секретом успішного розвитку на сучасному ринку є кваліфіковані працівники.

Саме тому, 26 та 27 січня в головному офісі компанії відбувся бізнес-тренінг, присвячений секретам ефективного управління. Дане навчання було проведене для ТОП-менеджменту та управлінців середньої ланки з метою підвищення їхньої кваліфікації, покращенню комунікації між відділами компанії та вдосконалення навиків управління персоналом.

Тренінг з ефективного управління провела відомий сертифікований бізнес-тренер Інна Банера.

Програма навчань була цікавою та насиченою і охоплювала коло важливих питань, з якими щодня зустрічається керівник. Зокрема, як приклад ефективного тайм-менеджменту, було розглянуто матрицю Ейзенхауера, а для кращого розуміння сутності мотивації персоналу – піраміду Маслоу.

Безумовно, важливим завданням для кожного керівника є правильний розподіл цілей та пріоритетів – для того, щоб вдосконалити це вміння на тренінгу було розглянуто принцип постановки цілей за моделлю SMART.

Також була приділена увага ефекту Даннінга-Крюгера та розглянуто сутність понять «ідеальний керівник» та «ідеальний підлеглий».

В цілому, учасники тренінгу провели час цікаво та плідно: отримали нові знання та ідеї для того, щоб вдосконалювати свою роботу та роботу ділянок, за які вони відповідають. В кінцевому результаті це призведе до того, що «Волинська фондова компанія» стане ще продуктивнішою та ефективнішою, що неодмінно вплине на покращення задоволеності наших клієнтів, адже саме вони – в центрі всього, що ми робимо!