(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

В Новий рік – з новим рівнем сервісного обслуговування!

25 Січень 2018

Купуючи сучасну сільськогосподарську техніку кожен виробник бажає бути впевненим у її безвідмовній роботі, що здатна забезпечити неперервність технологічного процесу та підвищити ефективність господарювання. Розуміючи високі очікування наших клієнтів, «Волинська фондова компанія» приділяє особливу увагу сервісному обслуговуванню, адже знає, що саме від цього чинника значною мірою залежить довговічність та надійність роботи техніки.

Сервісна служба компанії «ВФК» - це команда висококваліфікованих професіоналів, що готові швидко, якісно та оперативно надати необхідну допомогу. Це можливо завдяки:

-          відповідальності сервісних інженерів та індивідуальному підходу до кожного клієнта;

-          наявності спеціального обладнання для діагностики та ремонту техніки;

-          наявності необхідного досвіду у сервісних інженерів;

-          наявності значної кількості оригінальних запчастин на складі.

Для того щоб підвищити якість надання сервісних послуг та підвищити ефективність роботи нашої сервісної служби, керівництвом компанії було прийнято рішення у 2018 році взяти курс на технічне переозброєння сервісної служби.

І ось вже на початку січня був введений в експлуатацію перший оновлений сервісний бус з усім необхідним обладнанням для якісної діагностики та проведення ремонтних робіт.

Ключі від нового сервісного буса генеральний директор «Волинської фондової компанії» Олександр Спященко у присутності заступника генерального директора по післяпродажному обслуговуванню Валерія Дударя, начальника сервісного відділу Івана Петренка, сервісних координаторів та працівників сервісної служби компанії урочисто вручив сервісному інженеру Левкову Володимиру з Житомирської філії «Волинської фондової компанії», який буде експлуатувати даний бус.

Таке технічне оновлення є чудовим початком року для нашої сервісної служби, адже воно дає можливість покращити рівень задоволеності клієнтів сервісними послугами та забезпечити ще більш якісне та своєчасне сервісне обслуговування у будь-якому куточку України.