(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

В Новий рік – із новими знаннями: «Волинська фондова компанія» провела масштабні навчання

23 Січень 2018

На «Волинській фондовій компанії» новий рік традиційно розпочинається із підвищення кваліфікації менеджерів зі збуту сільськогосподарської техніки, менеджерів зі збуту запасних частин та інженерів з організації експлуатації та ремонту. Не став виключенням з цього правила і 2018 рік: «Волинська фондова компанія» переконана, що "інвестиції в знання завжди дають найбільший прибуток", тому у січні в головний офіс компанії, що знаходиться у м. Луцьку з’їхалися фахівці з усієї України, щоб удосконалити свої знання та обмінятися досвідом з колегами з інших філій.

Поки аграрії готуються до початку нового сезону сільськогосподарських робіт, ми також не дрімаємо, адже компанія зацікавлена в тому, щоб наші клієнти отримували не лише найкращу техніку, запасні частини та сервіс, але й були приємно вражені високим рівнем кваліфікації працівників.

Цьогорічні навчання тривали майже два тижні та були розподілені на три окремі блоки:

- Навчання для департаменту збуту сільськогосподасрької техніки, що тривали з 10.01 по  15.01.2018 р.

- Навчання для менеджерів зі збуту запасних частин, що тривали з 14.01 по 19.01.2018 р.

- Навчання для сервісних інженерів, що тривали з 14.01 по 19.01.2018 р.

Програма навчань була цікавою, інформативною та дуже насиченою. Вона включала в себе як аудиторні заняття у спеціально обладнаному навчальному класі компанії, так і безпосередні огляди техніки на демонстраційному майданчику, спрямовані на розвиток практичних навиків та закріплення одержаних теоретичних знань.

Навчання менеджерів зі збуту техніки проводилося у розрізі окремих брендів та моделей. Тренінги проводили спеціалісти своєї справи: головний менеджер зі збуту -  Сергій Стречен, начальник відділу AGCO - Юрій Петренко, а також представники наших закордонних партнерів: директор Unia Group Міхал Стахлевський, представник заводу Agrisem Grzegorz Wolodzko, представник заводу "Kuhn" - Юрій Урда, представник заводу «Dominoni» - Сімон Раго, а також його власники – подружжя Доміноні з донькою.

Навчання менеджерів зі збуту запасних частин проводили начальник відділу запасних частин Віталій Яслинський, бренд-менеджери по самохідній та несамохідній техніці Іван Семенюк та Петро Стаднік, начальник відділу AGCO - Юрій Петренко, головний менеджер зі збуту -  Сергій Стречен та заступник генерального директора по післяпродажному обслуговуванню Валерій Дудар.

Окрім того для проведення навчань для менеджерів зі збуту запасних частин були запрошені представники компаній-партнерів – Total та Agrinol та бізнес-тренер Інна Банера, яка повела тренінг по секретах ефективних продажів.

Для підвищення якості роботи сервісної служби «Волинської фондової компанії» бізнес-тренер Інна Банера провела тренінг по роботі з клієнтами. Окрім того відбулися навчання по техніці в розрізі окремих брендів та груп техніки, а також навчання по продукту Total, Agrinol та Bezalin, яке провели представники даних заводів.

Загалом, навчання на «ВФК» пройшло у позитивній атмосфері професійного зростання, обміну досвідом та взаємовигідного партнерства, а наші працівники отримали нові знання, вдосконалили практичні навики та стали ще більш кваліфікованими, щоб якнайкраще могти задовольнити потреби аграріїв у якісній техніці, відмінному сервісі, оригінальних запасних частинах та професійному консультуванні.