(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

До колективу "Волинської фондової компанії" завітали щедрувальники!

19 Січень 2018

Новорічні та різдвяні свята – це час родинного затишку, хорошого настрою та віри в диво. Особливого колориту цьому святковому періоду додають яскраві українські традиції, зокрема колядки та щедрівки – радісні обрядові пісні, що є невід’ємним атрибутом зимового циклу свят у нашому народі.

Колядувати та щедрувати люблять усі: і дорослі, і діти. Саме тому колектив «Волинської фондової компанії» радо зустрічав традиційних і таких бажаних гостей-щедрувальників: вихованців місцевого дошкільного закладу, які прийшли розвеселити керівництво та працівників, заспівати пісень та рясно засіяти збіжжям на щастя, добро та достаток.

Талановиті дітки так щиро декламували вірші, співали колядки та щедрівки, що жоден із присутніх не міг стримати посмішку, а на душі стало тепло та оселився промінчик віри у краще майбутнє.

Дякуємо нашим маленьким гостям та їхнім наставникам за те, що зберігаєте та осучаснюєте такі гарні традиції українського народу!

Приймаючи святкову естафету, «Волинська фондова компанія» у свою чергу також вітає наших дорогих клієнтів  із зимовими святами та бажає достатку, удачі, здоров’я та благополуччя! Нехай 2018 рік буде багатим на нові здобутки, щедрі врожаї та успіх!