(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Нова партнерська програма з придбання агротехніки від Банку Кредит Дніпро і «Волинської фондової компанії»

01 Грудень 2017
"Волинська фондова компанія" завжди пропонує своїм клієнтам найкращі та найвигідніші пропозиції. Саме тому віднедавна ми розпочали співпрацю з новим фінансовим партнером - банком Кредит Дніпро. Програма, яку сьогодні ми спільно можемо запропонувати аграріям належить до максимально вигідних пропозицій щодо купівлі агротехніки. Її особливістю є те, що початковий внесок для сільгоспвиробників становить від 10%, а рішення про видачу кредиту приймається протягом 5-7 робочих днів. 
 
«Нова партнерська програма з цікавими умовами фінансування і гнучким графіком погашення кредиту - так можна описати нашу нову пропозицію для аграріїв, - прокоментував умови програми Євген Хуріленко, начальник управління розвитку продажів в агробізнесі Банку Кредит Дніпро. - Ми як фінансовий партнер пропонуємо сільгоспвиробникам нашу високу фінансову експертизу і зрозумілі умови фінансування, а партнери - якісну агротехніку, таку необхідну для здійснення бізнес-задач аграріїв. Ця синергія, на наше тверде переконання, дозволить сільгоспвиробникам домагатися високих показників і розвивати нові напрямки сільськогосподарської діяльності».
 
Банк Кредит Дніпро заснований в 1993 році, в даний час входить в групу банків з приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.
 
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
 
Надійність і стабільність банку підтверджені авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4 +» (висока надійність).
 
В рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкір» Банк Кредит Дніпро отримав номінацію «Європейське партнерство» і став єдиним банком з українським капіталом, який визнаний одним з найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи в 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу «Банкір» в номінації «Кращий універсальний банк».
 
У травні 2016 року відповідно до щорічного дослідження «50 провідних банків України», проведеного аналітичною групою «Фінансовий клуб», банк утримує міцні позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним з переможців в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес».