(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Аграрний Олімп 2017»: фотопідсумки

01 Грудень 2017

30 листопада 2017 року вирішилась найбільша аграрна інтрига року: хто ж зійде на Аграрний Олімп – в концерт-холі «Freedom» відбулася найпрестижніша церемонія нагородження найбільш ефективних та успішних аграріїв.

Платиновим партнером «Аграрного Олімпу-2017» стала «Волинська фондова компанія» спільно із довговічними та надійними партнерами – брендами KUHN та Massey Ferguson.

Церемонія нагородження «Аграрний Олімп 2017» пройшла в незабутній атмосфері вишуканості та відмінного стилю, а родзинкою події стала презентація новинки 2018 року – трактора Massey Ferguson 6713, який відзначається оптимальним співвідношенням ціна-якість у своєму класі, відмінними технічними характеристиками та високим рівнем комфорту.

На церемонії нагородження відзнаки, подяки та цінні подарунки отримали найуспішніші аграрії, чия щоденна наполеглива праця сприяє розквіту вітчизняного аграрного сектору та робить українську економіку сильнішою.

Високу честь привітати успішних представників агарного сектору отримала і «Волинська фондова компанія». Генеральний директор Спященко Олександр Євгенович вручив подарункові сертифікати: сертифікат на поїздку на завод Kuhn Морозу Юрію Анатолійовичу – директору ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" та сертифікат на поїздку на завод Massey Ferguson Мельнику Петру Петровичу – генеральному директору компанії «Agricom».

«Волинська фондова компанія» вітає усіх лауреатів «Аграрного Олімпу 2017» та висловлює подяку організаторам церемонії нагородження за високий рівень організації події!