(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» провела інтенсивні навчання для торгової команди

27 Листопад 2017

Минулі вихідні були цікавими, насиченими та продуктивними для членів торгової команди «Волинської фондової компанії». Ще в п’ятницю 24 листопада менеджери усіх філій прибули в головний офіс, що знаходиться у м. Луцьку, для того, щоб одержати нові знання, що сприятимуть підвищенню ефективності їхньої роботи.

Перша половина першого дня навчань була присвячена оливам для агротехніки. Спочатку перед менеджерами «Волинської фондової компанії» виступив представник компанії Total Степан Васільєв, який розповів усім присутнім про особливості та переваги використання олив Total для сільськогосподарської техніки та про їхні основні характеристики.

Наступним спікером був представник компанії Agrinol – Віталій Мельников, який провів тренінг по використанню олив та мастил Agrinol для агротехніки, а також розповів про програму імпортозаміщення для сільського господарства. Варто зазначити, що нещодавно «Волинська фондова компанія» та компанія Agrinol підписали угоду про співпрацю та утворили ефективну команду, що працюватиме на благо українських аграріїв.

Друга половина дня була присвячена мистецтву ефективних продажів – про ефективність менеджера з продажу сільськогосподарської техніки представникам торгової команди «Волинської фондової компанії» розповів Віктор Сич, а комерційний директор Юрій Голіков провів підсумки продажів та розставив акценти на майбутні періоди.

Другий та третій день навчань був присвячений вдосконаленню здібностей та навиків торгової команди – тренер Інна Банера провела тренінг «Управління продажами та територією. Ефективна комунікація. Структура клієнтоорієнтованих відносин».

Загалом навчання пройшли в продуктивній та приємній атмосфері командного духу. Наші менеджери поглибили свої знання та вдосконалили навики, щоб працювати для задоволення наших клієнтів ще ефективніше та продуктивніше!