(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Волинська фондова компанія» на святі працівників сільського господарства

20 Листопад 2017

Традиційно кожної третьої неділі листопада в Україні відзначають головне аграрне свято - День працівника сільського господарства. З цієї нагоди з ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації 18 листопада у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулося урочисте святкування, що зібрало аграріїв усієї Волинської області.

Не могла не приєднатися до урочистого відзначення головного свята хліборобів і «Волинська фондова компанія», яка провела демонстрацію потужної сільськогосподарської техніки. Зокрема, на площі перед драмтеатром усі охочі мали змогу на власні очі побачити трактори  від всесвітньовідомої корпорації AGCO: Fendt 936 Vario та Massey Ferguson 7722, самохідний обприскувач Kuhn Boxer, а також розкидачі від польської компанії UNIA – розкидач органічних добрив TYTAN 30 та розкидач мінеральних добрив RCW 12000.

 

Окрім того у фойє театру усі бажаючі могли одержати більш детальну інформацію про повний асортимент продукції, яку «Волинська фондова компанія» пропонує аграріям – сільськогосподарську техніку, запасні частини, шпагат та сітку Bezalin, високоякісні оливи і мастила Total і Agrinol.

Окрім техніки від «Волинської фондової компанії» на Театральній площі свою продукцію презентували сільськогосподарські виробники, підприємства переробної і харчової промисловості та волинські пасічники. Приємним бонусом для лучан було те, що усю пропоновану продукцію вони могли придбати за святковими цінами.

У святковому залі в цей день зібралися не лише кращі аграрії краю, але й ветерани праці, представники влади і духовенства. Волинських аграріїв Волині прийшли привітати голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, заступник голови обласної ради Роман Карпюк, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко. 

«Волинська фондова компанія» приєднується до усіх теплих слів привітань та подяки волинським хліборобам, що пролунали в цей день та ще раз вітає усіх працівників галузі із професійним святом!