(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Волинська Фондова Компанія" запрошує на урочисте святкування Дня працівника сільського господарства

15 Листопад 2017

«Волинська Фондова Компанія» запрошує на урочисте святкування Дня працівника сільського господарства.

Щорічно у третю неділю листопада  відзначається День працівника сільського господарства України. Це свято в Україні відзначається дуже широко. Присвячене воно всім аграріям, бо шанобливе ставлення до них завжди було в Україні, яку з давніх давен називали житницею всієї Європи.

За сприяння Волинської обласної державної адміністрації та за активної участі «Волинської Фондової Компанії»,  відбудеться урочисте святкування Дня працівника сільського господарства.

Даний захід відбудеться 18 листопада 2017 року у приміщенні  Волинського  обласного академічного  музично-драматичного  театру  імені Т. Г. Шевченка, о 10 год.

Програмою заходу,  передбачено проведення на Театральному майдані м. Луцька, святкового ярмарку з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки за участю безпосередніх виробників  продовольчих товарів та церемонія нагородження кращих аграріїв Волині, які своєю плідною працею внесли вагомий внесок у розвиток сільського господарства області. А також, «Волинська Фондова Компанія» представить усім присутнім всесвітньо відому, потужну техніку –трактор FENDT 936 VARIO,  трактор MASSEY FERGUSON 7722, розкидач органічних добрив UNIA TYTAN 30 та розкидач мінеральних добрив UNIA RCW 12000.

"Волинська фондова компанія" запрошує усіх на святкування Дня працівника сільського господарства та надає унікальну можливість переглянути потужну техніку, яка визнана у всьому світі.